ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2015 - sztafety

Wieliszew, 02-08-2015


Sztafety na mecie: 40

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






MiejsceNumerSztafeta Wynik brutto V-śr
125WIELISZEW HERON TEAM & PRZYJACIELE
Kinga Reda, Łukasz Barszczewski, Paweł Wójcik, Michał Kowalski, Adam Kobyłka, Bartek Wójcik, Jakub Papis
03:19:07 13.86 km/h
224POL-VEN TEAM
Michał Niemira / Małgorzta Michewicz / Wojciech Skory / Luis Freites
03:22:28 13.63 km/h
344KS MAKÓW BIEGA
Andrzej Tartanus, Róża Stepnowska, Grzegorz Łuniewski, Mariusz Łojewski, Jarosław Janiszewski, Marcin Gromelski, Piotr Padowski
03:22:59 13.6 km/h
417JW 3934
Roman Masłowski, Henryk Łepecki, Marcin Grochulski, Robert Król
03:28:01 13.27 km/h
57EKOBIEGI.PL
Monika Grabarczyk, Dawid Szałkowski, Artur Fijałkowski, Piotr Szachna, Radosław Kisieliński, Marek Zakrzewski
03:31:10 13.07 km/h
613THE BRAND
Łukasz Brodowski, Adrian Kierznowski, Henryk Kaźmierczak, Paweł Nerko
03:32:15 13 km/h
712SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 1
Piotr Drzewiecki, Marcin Książyk, Robert Kowalski, Marian Ścibor
03:45:16 12.25 km/h
835GRUPA BIEGOWA CHTMO
Paulina Rosołowska, Natalia Serafin, Piotr Trzskoma, Rafał Górecki, Rafał Bryśkiewicz, Robert Szkółka
03:50:09 11.99 km/h
918JW 3934
Agnieszka Dudek, Szymajda Marcin, Krzysztof Szczerba, Michał Radomski, Zagożdżon Bartosz, Marcin Spryszyński, Jatkowski Maciej
03:55:54 11.7 km/h
1020HERON WIELISZEW
Sebastian Jankowski, Sławomir Salwin, Krzysztof Turecki
03:56:22 11.68 km/h
1138KAŁUSZYN AND SKRZESZEW TEAM
Rafał Brodel, Piotr Mostowiec
04:02:23 11.39 km/h
1216DP MARATON WARSZAWA
Dariusz Wieśniak, Piotr Rowiński
04:03:12 11.35 km/h
1334MTIO TEAM
Dariusz Burczyński, Maciej Kozera, Adam Kozera, Tomasz Wołosiewicz, Michał Smoliński, Alicja Szczypkowska
04:07:43 11.14 km/h
1442RADZYMIN RUN TEAM
Piotr Sekunda, Jakub Grzegorek, Marzena Klimkiewicz, Sylwia Tyczyńska
04:09:07 11.08 km/h
151SAMORZĄDOWCY Z WIELISZEWA
Paweł Kownacki, Łukasz Miętek, Artur Miętek, Rafał Donarski
04:10:32 11.02 km/h
1632SZYBCY, PIĘKNI I MŁODZI
Małgorzata Lisiecka, Wiktoria Królewska Walecka, Kamil Jaroszewicz, Tomasz Płonkowski, Kamil Werner, Adam Ryczek, Ania Książkiewicz
04:13:39 10.88 km/h
1737MORT!
Grzegorz Marciniszyn, Łukasz Szczepański , Iwona Rek
04:14:05 10.86 km/h
1810ŻNIWIARZE
Olga Miszkiewicz-Górecka, Jarosław Iżycki
04:15:04 10.82 km/h
1911SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 2
Stanisław Jończyk, Piotr Wasik, Sylwia Okurowska, Grzegorz Karaszewski, Bartek Sadowski, Krzysztof Kaska, Ryszard Matuszów
04:15:21 10.81 km/h
2045CIECHANÓW I
Lech Komenda, Marcin Tomczak
04:18:02 10.7 km/h
2114HIRUNIO
Hirek Czupta, Robert Wójcik, Marta Mystkowska, Małgorzata Hryckiewicz, Marcin Świerczyński, Piotr Grzelczyk.
04:18:04 10.69 km/h
2239RADZYMIN RUN TEAM 1
Paweł Wilkowski, Iga Modzelewska, Paulina Szczepankowska, Pawel Bukowski
04:18:58 10.66 km/h
234BRANIEWIACY TEAM ONE
Andrzej Głowacki,aleksandra Padyjasek,mariusz Sobczyk, Grzegorz Miłoszewski, Krzysztof Słomczewski, Mariusz Urbanek, Andrzej Szeniawski
04:26:03 10.37 km/h
2440NIEOBLICZALNI
Witold Kozłowski, Tomasz Stanisławski, Artur Jankowski
04:28:24 10.28 km/h
256BRYGADA PORAJÓW
Marcin Prędki, Andrzej Załuskowski, Marcin Kucharski
04:29:28 10.24 km/h
2626DWÓJKA ZE STERNICZKĄ
Andrzej Suwald, Jolanta Wagner
04:31:05 10.18 km/h
2715BENEK I NIEWĘGŁO
Krzysztof Jakubowski, Marcin Niewęgłowski
04:33:43 10.08 km/h
2827BIEGAMY DLA FRAJDY
Darek Wrona, Agnieszka Książkiewicz, Ewa Smoczyńska, Karol Karczewski
04:38:48 9.9 km/h
2933BOBROWE DZIEWCZYNY SŁODKIE JAK MALINY
Katarzyna Marcinkiewicz, Klaudia Zarzycka
04:40:12 9.85 km/h
303RB LEGIONOWO
Małgorzata Pydyn, Artur Janikowski
04:40:30 9.84 km/h
3119SZTAFETA PREZESOWA BNT
Jacek Bułyk, Natalia Bułyk, Aneta Chorąży, Paweł Kuna, Kamil Stawicki, Paulina Wirkowska
04:40:58 9.82 km/h
3243INTERCARS TEAM
Krzysztof Krupa, Tomasz Szczęsny, Arkadiusz Sobczak, Kamil Kapliński, Ewelina Harasimiuk
04:41:38 9.8 km/h
332DRUŻYNA OD A DO Z
Anna Korzeniowska-Sobczuk, Zbigniew Mamla
04:46:08 9.65 km/h
3436SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA 2
Olga Lutsenko, Marta Hryszkiewicz, Przemysław Piskorz, Łukasz Kuciński
04:50:26 9.5 km/h
358SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA 1
Anna Bieńka, Arkadiusz Ćwiek, Michał Kowalski, Edyta Łapińska, Marcin Poss, Katarzyna Zalewska
04:51:37 9.46 km/h
3623DZIAŁAMY DZIAŁAMY
Milena Polak, Marta Romanowska, Radosław Drzewiecki
04:58:01 9.26 km/h
3728SZEŚCIORO WSPANIAŁYCH
Maja Szulczewska, Monika Trakul, Monika Michalska, Agata Podmagórska, Katarzyna Słomińska, Łukasz Suterski
05:00:43 9.18 km/h
385BRANIEWIACY TEAM TWO
Aleksandra Głowacka, Sylwia Tabaka-Mierzejewska, Robert Wątroba, Paweł Myczkowski, Artur Kozłowski, Zbigniew Padyjasek, Grzegorz Gut
05:02:53 9.11 km/h
3931ANIA
Ewa Wawrzonkowska, Przemysław Wawrzonkowski
05:03:18 9.1 km/h
4029ZABIEGANI PO USZY
Małgorzata Roszkowska-Kazała, Piotr Kazała
05:04:58 9.05 km/h
1   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera