Jubileuszowy XXV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - 10 km

Wleń, 08-05-2016


Zawodnicy na mecie: 133, kobiety: 35, mężczyźni: 98

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF





M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Wynik netto V-śr
1149M-20Zagórny Marcin Radnica SPORT TEAM RADNICA 00:33:29 00:33:2917.92 km/h
2155M-30Labziuk Oleksandr Winnica - 00:33:30 00:33:3017.91 km/h
3139M-20Marysiak Adam Książ Śląski MUST ASTRA 00:34:02 00:34:0217.62 km/h
4177M-40Plesinski Mariusz Swietoszow HKS AZYMUT MOCHY 00:35:22 00:35:2216.96 km/h
5278M-40Sobczak Sebastian Nowa Sól NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 00:35:42 00:35:4216.8 km/h
6188M-30Dymitroca Adam Radomice ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMIC 00:35:42 00:35:4216.8 km/h
71140M-16Skowron Michał Jelenia Góra MKS KARKONOSZE JELENIA G? 00:36:03 00:36:0316.64 km/h
8341M-40Wojnarowicz Janusz Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC 00:36:11 00:36:1116.58 km/h
9165M-20Sarżyński Patryk Chocianów VOLKSWAGEN MP - KB ZDYSZA 00:36:22 00:36:2216.49 km/h
10457M-40Firlet Daniel Bogatynia HOSNET 00:37:03 00:37:0316.19 km/h
11173M-50Rydz Andrzej Jawor KB TKKF JAWOR 00:38:06 00:38:0615.75 km/h
1150K-30Rostkowska Anna Lwówek Śląski SMS SZKLARSKA PORĘBA 00:38:07 00:38:0715.73 km/h
12254M-16Marut Tomasz Płóczki Dolne MLKS RAKOWICE 00:38:14 00:38:1415.69 km/h
2130K-30Olijnyk Swietlana Winnica ICE MAT TEAM 00:38:17 00:38:1715.67 km/h
13539M-40Kajder Tadeusz Nowa Sól NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 00:38:20 00:38:2015.65 km/h
14640M-40Kajder Roman Nowa Sól NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 00:38:24 00:38:2415.62 km/h
15223M-20Bardziński Rafał Legnica KB LEW LEGNICA 00:38:37 00:38:3715.54 km/h
16287M-30Osyda Artur Jelenia Góra - 00:39:09 00:39:0915.32 km/h
17321M-30Szwałko Kamil Mirsk - 00:39:19 00:39:1915.26 km/h
337K-30Ficner Anna Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA 00:39:40 00:39:4015.12 km/h
184112M-30Synowiec Jacek Legnica LEW LEGNICA 00:39:43 00:39:4315.11 km/h
19728M-40Machtelewski Artur Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘB 00:40:10 00:40:1014.94 km/h
20366M-20Król Łukasz Bolesławiec KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIE 00:40:11 00:40:1114.93 km/h
21889M-40Sroka Paweł Kowary - 00:40:30 00:40:3014.81 km/h
22556M-30Lerynowicz Jacek Zgorzelec PENTAGRAM 00:40:37 00:40:3714.77 km/h
23675M-30Kania Tomasz Wrocław #SOBASTEAM 00:40:46 00:40:4614.71 km/h
242118M-50Czaplicki Janusz Jelenia Góra - 00:41:05 00:41:0514.6 km/h
25953M-40Jazwicz Mirosław Bolesławiec - 00:41:21 00:41:2114.51 km/h
2610101M-40Szpiter Tomasz Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA 00:41:31 00:41:3114.45 km/h
27472M-20Rybiński Radoslaw Legnica KB LEW LEGNICA 00:41:48 00:41:4814.35 km/h
281117M-40Żebryk Krzysztof Mirsk - 00:42:07 00:42:0714.24 km/h
291280M-40Paszkowski Andrzej Olszyna OLSZYNA BIEGA 00:42:11 00:42:1114.22 km/h
307132M-30Kwiatkowski Krystian Jelenia Góra VISION OPTYK JELENIA GÓR 00:42:15 00:42:1514.2 km/h
3113154M-40Ligiżyński Mariusz SHIDO- TEAM JELENIA GÓRA 00:42:30 00:42:3014.12 km/h
32332M-50Ćwiąkała Wojciech Jelenia Góra - 00:42:30 00:42:3014.11 km/h
33429M-50Paliński Piotr Szklarska Poręba TS REGLE SZKLARSKA PORĘB 00:42:36 00:42:3614.08 km/h
34536M-50Salamonowicz Jan Zgorzelec - 00:42:36 00:42:3614.08 km/h
35331M-16Panasiuk Łukasz Jawor KB LEW LEGNICA 00:42:49 02:50:4914.01 km/h
368103M-30Lerynowicz Piotr Zgorzelec - 00:42:52 00:42:5214 km/h
37997M-30Połaczewski Grzegorz Lwówek Śląski - 00:42:57 00:42:5713.97 km/h
38519M-20Nalepka Marcin Tarczyn MLKS RAKOWICE 00:43:01 00:43:0113.94 km/h
396113M-50Stettner Władysław Świeradów-Zdrój - 00:43:20 00:43:2013.84 km/h
40690M-20Stołowski Marcin Nowa Sól NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 00:43:36 00:43:3613.76 km/h
4113K-30Janik Paulina Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘB 00:43:41 00:43:4113.73 km/h
411450M-40Šagúľ Milan Hnúšťa (Słowac MIASTO HNÚŠŤA 00:43:58 00:43:5813.64 km/h
427162M-20Chudecki Przemysław Jelenia Góra PARKRUN JELENIA GÓRA 00:44:00 00:44:0013.64 km/h
52105K-30Owczarek Dagmara Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘB 00:44:01 00:44:0113.63 km/h
431514M-40Hucał Tomasz Tomaszowo BIEGAJ W KARKONOSZACH 00:44:01 00:44:0113.63 km/h
44712M-50Kuchnia Krzysztof Rybnica TS REGLE SZKLARSKA POREBA 00:44:07 00:44:0713.6 km/h
45164M-60Ambrosiewicz Henryk Legnica KB LEW LEGNICA 00:44:13 00:44:1313.57 km/h
1   2   3   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera