ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2016 sztafety

Wieliszew, 31-07-2016


Sztafety na mecie: 52

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






MiejsceM. kat.NumerKategoriaSztafeta Wynik brutto V-śr
113NORAGENCJA PROJEKT IGRZYSKA
Krzysztof Szymborski, Oskar Wojtalk, Rafał Szymborski, Karol Galicz, Wojciech Dudek, Sławomir Ptak, Karolina Rosochacka
04:19:04 14.59 km/h
2245NORTRUCHT TARCHOMIN TEAM SKORE BIEGANIEPO40.PL
Radek Gozdek, Wojciech Skory, Aleksander Krzempek
04:23:14 14.36 km/h
3348NORWIELISZEW HERON TEAM
Sławomir Salwin, Marek Stasiorczyk, Dariusz Świstek, Rafał Brodel
05:02:14 12.51 km/h
4137MUNRCZPI
Wiesław Gwiazda, Marek Mazur, Robert Szkółka, Tomasz Nowak
05:04:47 12.4 km/h
5427NORNAPRZÓD MŁOCINY 1
Cezary Kmieć, Igor Grzejdziak, Anna Szymanek, Sławomir Dobrowolski
05:11:20 12.14 km/h
6517NORGOTOWI (PRAWIE) NA WSZYSTKO
Natalia Piasta-Serafin, Grzegorz Woźniak, Paweł Urbański, Jacek Siurek, Rafał Górecki
05:19:44 11.82 km/h
7631NORNASIELSK BASZTA TEAM 2
Jolanta Rucińska, Łukasz Witkowski, Marek Maluchnik, Krzysztof Skrzypczyński, Ryszard Kalinowski, Wacław Marian Podgórski, Dominik Kwasiborski
05:19:56 11.81 km/h
8734NORPRORUNNING PROMOTION
Krzysztof Bielecki, Agnieszka Markiewicz, Michał Piędel, Krystian Czayka, Paulina Turek, Sebastian Dziwiński
05:21:27 11.76 km/h
9830NORNASIELSK BASZTA TEAM
Iwona Wawrzyńska, Jarosław Ruciński, Radek Jankowski, Jarosław Dylewski, Bartłomiej Suwiński, Stanisław Łabęda, Robert Sierzputowski
05:21:34 11.75 km/h
10941NORSKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA 1
Arkadiusz Ćwiek, Olga Lutsenko, Katarzyna Zalewska, Marcin Poss, Filip Krysiak, Beata Nowakowska
05:33:25 11.34 km/h
111029NORNAPRZÓD MŁOCINY 3
Michał Lepczak, Konrad Pytka, Krzysztof Czajkowski, Mateusz Zgoda
05:36:59 11.22 km/h
12115NORBANDA PAND
Ola Pucek-Mioduszewska, Mateusz Mioduszewski
05:40:42 11.09 km/h
131228NORNAPRZÓD MŁOCINY 2
Marta Idźkowska-Śledź, Kamila Gala, Patrycja Ciuba, Anna Buczel
05:45:56 10.93 km/h
1421MUN32. WIELISZEWSKI DR OP
Henryk Łepecki, Arkadiusz Olik, Sławomir Karczewski-Szelążek, Robert Król, Adam Gadecki, Roman Masłowski, Katarzyna Czubany
05:46:36 10.91 km/h
1532MUN32. WIELISZEWSKI DR OP II
Marcin Spyszyński, Marcin Szymajda, Krzysztof Szczerba, Grzegorz Karbowski, Marcin Grochulski, Agnieszka Dudek, Ryszard Mierzejewski
05:46:51 10.9 km/h
161315NORCRAZY TEAM
Janusz Dworak, Joanna Dworak, Rafał Głowacki, Marta Wanna, Kuba Brzozowski, Karol Denkiewicz
05:47:40 10.87 km/h
171416NORDZIKI TEAM
Mateusz Kwiatkowski, Marcin Kopeć, Adam Orych, Piotr Sikorski
05:48:51 10.84 km/h
181525NORMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO
Agnieszka Kościelska, Wojciech Wycichowski, Andrzej Liśkiewicz, Rafał Martynów, Joanna Niedzielska, Jakub Mazurkiewicz, Piotr Wojtko
05:50:59 10.77 km/h
19411MUNBRANIEWIACY TEAM 2
Sylwia Tabaka-Mierzejewska, Krzysztof Kobusiński, Dawid Kobusiński, Sylwia Kobusińska, Mariusz Sobczyk, Remigiusz Żuchowski, Marek Łomot
05:51:59 10.74 km/h
201614NORCIAPAKI I GŁUPTAKI
Krystian Iżycki, Magdalena Zemlak, Grzegorz Szlachcic, Grzegorz Gątarski, Marcin Korpas
05:53:35 10.69 km/h
211726NORNACIAGANIE.PL
Dominika Dąbrowska, Robert Dąbrowski
05:56:03 10.62 km/h
22189NORBOBRY
Paweł Marcinkiewicz, Elżbieta Rosa, Leszek Rosa, Paweł Siwik
05:56:12 10.61 km/h
231923NORMARKOWI BIEGACZE II
Piotr Ewertowski, Ewa Szyszko, Marcin Motyczyński, Wiktor Karczewski, Marek Mielczarek, Rafał Lelonkiewicz
06:00:36 10.48 km/h
24544MUNŚWIAT JEST MAŁY, A LEŹNICA JEST WIELKA
Wojciech Martynuska, Bogusława Ozimek, Paweł Orzechowski
06:01:23 10.46 km/h
252013NORBRAVEHEARTS LEGIONOWO II
Marcin Bednarek, Piotr Gral, Artur Szostak, Kamil Słupecki, Magdalena Sobesto, Sebastian Krawczyk, Marcin Markowski
06:02:00 10.44 km/h
262152NORZGRUPOWANIE GOŚKA
Małgorzata Czop, Jacek Frydrych, Krzysztof Wojtczak, Karol Dymek, Damian Rożej, Kamil Bielas, Małgorzata Ściwiarska
06:03:23 10.4 km/h
272242NORSPARTAN SGX WARSAW
Iwona Rosłońska, Jacek Budzik, Hubert Gołębiewski, Sebastian Dziewulski, Kinga Dżegan, Mariusz Macioch, Anna Macioch
06:04:03 10.38 km/h
2868MUNBMWP
Marek Górnicki, Marcin Płóciennik, Paweł Dobosz, Małgorzata Dąbrowska, Krzysztof Grzywacz, Ewa Rudka, Paulina Krzak
06:04:44 10.36 km/h
29139SAMSAMORZĄDOWCY GMINY WIELISZEW I WÓJTOWA
Izabela Kownacka, Rafał Donarski, Mirosław Kado, Artur Miętek, Łukasz Miętek, Panagiotis Yiapatos, Paweł Kuna
06:04:45 10.36 km/h
302353NORŻNIWIARZE
Jarosław Iżycki, Olga Miszkiewicz-Górecka, Olga Wróblewska
06:05:27 10.34 km/h
31710MUNBRANIEWIACY TEAM 1
Aleksandra Głowacka, Paweł Myczkowski, Ziemowit Jaskólski, Grzegorz Gut, Mariusz Urbanek, Karol Malinowski, Kinga Reda
06:06:17 10.32 km/h
322421NORKULDIM TEEM
Kamil Dobrowolski, Daniel Miller, Marcin Miller, Magdalena Sobczak
06:10:50 10.19 km/h
332520NORKOSIARZE
Renata Ogonowska, Beata Samsel, Paweł Bińczyk
06:10:56 10.19 km/h
342619NORKLUB MATIEGO
Justyna Krzyś, Dariusz Chilewicz, Andrzej Wiśniewski, Rafal Michalczuk
06:11:56 10.16 km/h
352749NORZ WYRAZAMI....
Adrian Rusin, Michał Marszałek, Łukasz Marszałek, Agnieszka Bacharewicz
06:11:56 10.16 km/h
362835NORPSKBPISS
Daniel Grudzicki, Szymon Cichocki, Andrzej Idzikowski, Jakub Konieczny
06:12:01 10.16 km/h
372943NORSZYBCY I PRĘDKI
Marek Kucharski, Artur Wronka, Marcin Prędki
06:12:07 10.16 km/h
38304NORAWIDZIAKI
Wojciech, Idziak, Agnieszka Idziak
06:14:58 10.08 km/h
393151NORZBIERANINA Z OKOLICY
Michał Wodyczko, Jacek Wodyczko, Piotr Iwanowski, Paweł Matysik, Beata Dubrawska, Artur Witzke
06:15:00 10.08 km/h
403247NORW NOGI (MISIOTIM)
Aneta Rowicka, Piotr Rowicki
06:18:33 9.99 km/h
413332NORPĘDZĄCE KALORYFERY
Konrad Grabowski, Adrianna Grabowska, Szymon Grabowski, Patryk Tyburski, Izabela Grabowska, Tomasz Grabowski
06:21:26 9.91 km/h
423424NORMI
Kamil Kapliński, Karol Harmata, Krzysztof Krupa
06:22:42 9.88 km/h
433550NORZABIEGANI PO USZY
Małgorzata Roszkowska-Kazała, Piotr Kazała, Marcin Roszkowski
06:25:28 9.81 km/h
44366NORBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
Joanna Żołnierowicz, Monika Chojnowska, Hubert Ukołów, Konrad Kosecki, Piotr Pakosz
06:26:45 9.77 km/h
45377NORBIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ
Krzysztof Żochowski, Magdalena Żochowska, Paweł Barmuta, Tobiasz Deja, Łukasz Błaszczyk, Karolina Tomiczak
06:27:53 9.74 km/h
46246SAMURZĘDNICY UG WIELISZEW
Arkadiusz Michalik, Tadeusz Szczygielski, Patryk Bazylak, Agata Zielińska, Jolanta Korajczyk, Adam Witkowski, Agnieszka Wodyńska
06:28:25 9.73 km/h
473840NORSEROCK BIEGA Z HOTELEM NARWIL I CHTMO
Stanisław Jończyk, Dominik Czyż, Konrad Doroszkiewicz, Piotr Wasik
06:33:26 9.61 km/h
48822MUNLKS OSTROWIANKA
Dariusz Romejko, Olga Malik
06:35:48 9.55 km/h
49318SAMGRUPA BIEGOWA UM WAWA
Przemysław Kijanowski, Magdalena Rawicka
06:38:25 9.49 km/h
503912NORBRAVEHEARTS LEGIONOWO
Maja Szulczewska, Klaudia Wojcieszak, Piotr Rubaszkiewicz, Robert Bieroń, Radosław Fałatowicz, Michał Walczak, Maria Kurek
06:57:55 9.04 km/h
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera