I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach - styl dowolny

Warszawa-Wesoła, 03.09.2016


Zawodnicy na mecie: 80

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11278LIC MPosiadała Arkadiusz - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:21.204 00:02:21.210 00:04:42.414
21259M20-49Janowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:27.253 00:02:24.037 00:04:51.290
32261M20-49Małkiński Krzysztof Sejny UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:24.622 00:02:27.331 00:04:51.953
42227LIC MKrawczyk Tomasz - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:31.001 00:02:21.992 00:04:52.993
53239LIC MŻółkiewski Jan - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:26.500 00:02:27.100 00:04:53.600
63208M20-49Popławski Radek Siedlce - 00:02:27.008 00:02:27.758 00:04:54.766
71221GIM MCiećko Dawid - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:26.635 00:02:30.010 00:04:56.645
84267M20-49Duk Damian - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:32.054 00:02:27.504 00:04:59.558
94269LIC MBorkowski Patryk - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:30.288 00:02:29.436 00:04:59.724
105279LIC MPosiadała Mateusz - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:30.019 00:02:30.010 00:05:00.029
11237GIM KSkinder Monika - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:31.215 00:02:32.216 00:05:03.431
112222GIM MCielniak Bartosz - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:30.272 00:02:35.011 00:05:05.283
125249M20-49Legierski Grzegorz - TEAM NABIEGOWKACH 00:02:34.798 00:02:31.990 00:05:06.788
136204M20-49Michałek Piotr - - 00:02:32.497 00:02:34.751 00:05:07.248
146238LIC MStokfisz Aleksy - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:29.337 00:02:38.808 00:05:08.145
21232LIC KMazurkiewicz Monika - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:34.100 00:02:37.161 00:05:11.261
157241M20-49Paszkowski Hubert Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:02:36.761 00:02:35.969 00:05:12.730
161251M50plusMichałek Józef - TEAM NABIEGOWKACH 00:02:36.256 00:02:37.750 00:05:14.006
178240M20-49Rogala Dariusz Gołdap SKIPOL - TEAM - ? 00:02:39.508 00:02:39.247 00:05:18.755
187214LIC MNeumann Michał Warszawa-Mokotów BKS WP KOŚCIELIS 00:02:37.400 00:02:42.001 00:05:19.401
199209M20-49Prud Andrzej Gdansk - 00:02:41.242 00:02:38.727 00:05:19.969
203282GIM MSobiczewski Piotr - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:42.662 00:02:39.651 00:05:22.313
218268LIC MFilipek Karol - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:36.723 00:02:46.314 00:05:23.037
32230GIM KKuśmierz Magdalena - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:40.355 00:02:43.148 00:05:23.503
2210252M20-49Romanowicz Robert Białystok TEAM NABIEGOWKACH 00:02:43.000 00:02:41.722 00:05:24.722
2311242M20-49Saniuk Sebastian Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:02:46.994 00:02:40.844 00:05:27.838
2412291M20-49Chmielewski Michał Warszawa-Wesoła SKIPOL.PL TEAM 00:02:44.001 00:02:44.758 00:05:28.759
2513244M20-49Sadowski Robert Gołdap SKIPOL.PL TEAM -? 00:02:48.753 00:02:47.925 00:05:36.678
41201K20-49Grzebisz Natalia Siedlce - 00:02:48.500 00:02:48.675 00:05:37.175
52236LIC KSendecka Katarzyna - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:51.250 00:02:47.750 00:05:39.000
63262GIM KPopko Hanna Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:52.251 00:02:55.700 00:05:47.951
264234GIM MPleskacz Emil - MULKS GRUPA OSCAR 00:02:49.101 00:02:59.193 00:05:48.294
2714243M20-49Żamojtuk Daniel Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:02:52.750 00:02:56.250 00:05:49.000
282284M50plusStaręga Grzegorz - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:57.004 00:02:53.261 00:05:50.265
73283LIC KSołoniewicz Monika - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:55.751 00:02:55.749 00:05:51.500
2915254M20-49Kobryń Jan Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESO 00:02:55.306 00:03:00.758 00:05:56.064
3016200M20-49Drosio Damian Siedlce - 00:02:56.130 00:03:00.499 00:05:56.629
84285LIC KStefaniuk Justyna - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:57.487 00:02:59.225 00:05:56.712
315260GIM MJurgiel Michał Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:01.646 00:02:58.240 00:05:59.886
326264GIM MŻynel Paweł Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:56.926 00:03:05.111 00:06:02.037
95258LIC KDakowicz Agata Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:06.556 00:02:55.657 00:06:02.213
3317217M20-49Kulik Paweł Siedlce LENIWCE.PL 00:03:00.049 00:03:03.578 00:06:03.627
347224GIM MGumieniak Michał - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:09.242 00:02:55.261 00:06:04.503
104235GIM KProbola Karina - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:01.761 00:03:03.009 00:06:04.770
112219K20-49Kiedrowska Kamila Kartuzy MKS HALICZ USTRZY 00:03:04.961 00:03:01.418 00:06:06.379
358263GIM MSosnowski Emanuel Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:04.550 00:03:02.165 00:06:06.715
3618205M20-49Musielak Michał Warszawa - 00:03:04.501 00:03:05.107 00:06:09.608
3719250M20-49Łacek Jan - TEAM NABIEGOWKACH 00:02:48.850 00:03:22.756 00:06:11.606
126276LIC KPawełko Oliwia - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:15.456 00:02:57.002 00:06:12.458
381220.SP MBełz Szymon - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:09.760 00:03:09.080 00:06:18.840
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera