I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach - styl klasyczny

Warszawa-Wesoła, 03.09.2016


Zawodnicy na mecie: 59

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11158LIC MPosiadała Arkadiusz - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:45.928 00:02:48.009 00:05:33.937
21142M20-49Janowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:47.498 00:02:49.017 00:05:36.515
32132M20-49Legierski Grzegorz - TEAM NABIEGOWKACH 00:02:51.556 00:02:50.990 00:05:42.546
43149M20-49Duk Damian - UKS RAWA SIEDLCE 00:02:54.755 00:02:50.245 00:05:45.000
54102M20-49Michałek Piotr - TEAM NABIEGOWKACH 00:02:54.254 00:02:52.749 00:05:47.003
65166M20-49Branas Marcin Warszawa-Wesoła SN KLASYK WARSZAW 00:03:00.965 00:02:55.751 00:05:56.716
72114LIC MKrawczyk Tomasz - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:06.465 00:03:00.010 00:06:06.475
83151LIC MBorkowski Patryk - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:03.747 00:03:03.260 00:06:07.007
94126LIC MŻółkiewski Jan - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:09.016 00:03:06.258 00:06:15.274
101108GIM MCiećko Dawid - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:15.945 00:03:03.569 00:06:19.514
11124GIM KSkinder Monika - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:11.464 00:03:12.200 00:06:23.664
21136K20-49Witek Katarzyna Warszawa - Wesoła TEAMNABIEGÓWKACH 00:03:13.010 00:03:10.756 00:06:23.766
116137M20-49Kobryń Jan Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESO 00:03:22.247 00:03:06.253 00:06:28.500
127129M20-49Sadowski Robert Gołdap SKIPOL.PL TEAM -? 00:03:14.877 00:03:17.003 00:06:31.880
138133M20-49Romanowicz Robert Białystok TEAM NABIEGOWKACH 00:03:21.060 00:03:12.729 00:06:33.789
149134M20-49Taperek Robert Piaseczno TEAM NABIEGOWKACH 00:03:20.111 00:03:14.747 00:06:34.858
32106K20-49Kiedrowska Kamila Kartuzy MKS HALICZ USTRZY 00:03:20.329 00:03:15.472 00:06:35.801
41119LIC KMazurkiewicz Monika - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:18.001 00:03:25.514 00:06:43.515
152121GIM MPleskacz Emil - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:30.045 00:03:14.011 00:06:44.056
165150LIC MFilipek Karol - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:23.090 00:03:21.651 00:06:44.741
176159LIC MPosiadała Mateusz - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:20.678 00:03:28.334 00:06:49.012
183109GIM MCielniak Bartosz - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:25.623 00:03:28.260 00:06:53.883
52140LIC KDakowicz Agata Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:29.662 00:03:25.506 00:06:55.168
197125LIC MStokfisz Aleksy - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:27.267 00:03:29.099 00:06:56.366
63100K20-49Grzebisz Natalia Siedlce - 00:03:29.753 00:03:29.402 00:06:59.155
73162LIC KSołoniewicz Monika - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:33.293 00:03:26.751 00:07:00.044
82117GIM KKuśmierz Magdalena - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:30.210 00:03:34.252 00:07:04.462
94123LIC KSendecka Katarzyna - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:35.001 00:03:30.002 00:07:05.003
2010128M20-49Cieślar Kuba Kraków SKIPOL.PL TEAM 00:03:34.754 00:03:34.749 00:07:09.503
105147LIC KBielecka Anna - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:48.736 00:03:22.494 00:07:11.230
214111GIM MGumieniak Michał - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:35.472 00:03:37.260 00:07:12.732
221163M50plusStaręga Grzegorz - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:34.314 00:03:39.240 00:07:13.554
113144GIM KPopko Hanna Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:41.247 00:03:34.499 00:07:15.746
124122GIM KProbola Karina - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:46.265 00:03:30.002 00:07:16.267
235146GIM MŻynel Paweł Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:40.402 00:03:37.801 00:07:18.203
134130K20-49Kujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:42.004 00:03:37.762 00:07:19.766
2411127M20-49Noszczak Przemysław Ząbki RTS NOSKI 00:03:48.006 00:03:43.683 00:07:31.689
145160GIM KProkurat Rozalia - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:52.237 00:03:43.494 00:07:35.731
156164LIC KStefaniuk Justyna - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:47.240 00:03:49.008 00:07:36.248
256152GIM MKrajcer Maciej - UKS RAWA SIEDLCE 00:03:55.020 00:03:43.507 00:07:38.527
166120GIM KNieścior Weronika - MULKS GRUPA OSCAR 00:03:49.975 00:03:49.001 00:07:38.976
177141GIM KFilianowcz Magdalena Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:52.066 00:03:47.909 00:07:39.975
2612101M20-49Kruszyński Artur Tymbark - 00:03:52.009 00:03:51.011 00:07:43.020
185165K20-49Wesołowska Anita Warszawa-Wesoła TEAM NABIEGÓWKAC 00:03:57.685 00:03:59.180 00:07:56.865
277103GIM MOlejarczyk Paweł Warszawa Wesoła - 00:03:54.531 00:04:02.459 00:07:56.990
197156LIC KPawełko Oliwia - UKS RAWA SIEDLCE 00:04:02.700 00:04:01.255 00:08:03.955
206135K20-49Wiśniowska Martyna - TEAM NABIEGOWKACH 00:04:05.123 00:04:00.509 00:08:05.632
281155.SP MOkniński Michał - UKS RAWA SIEDLCE 00:04:05.264 00:04:00.642 00:08:05.906
2913104M20-49Olejarczyk Krzysztof Warszawa - Wesoła - 00:04:09.193 00:04:04.999 00:08:14.192
302157.SP MPietrak Kacper - UKS RAWA SIEDLCE 00:04:30.250 00:04:02.254 00:08:32.504
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera