V SEROCKA DYCHA - 10 km

Serock, 30.10.2016


Zawodnicy na mecie: 234, kobiety: 60, mężczyźni: 174

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF



Czasy decydujące to czasy brutto



Klasyfikacja drużynowa - kliknij tutaj




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik brutto Wynik netto V-śr
1124M-20Dąbrowski Przemysław Borawe AGRO METAL OSTRO? 00:32:11 00:32:1018.64 km/h
21356M-30Veretskyi Paulo Ostrowiec Święto LKB RUDNIK 00:32:52 00:32:5218.25 km/h
32358M-20Nordwing Rafał Rzym LBM SPORT ROMA 00:33:02 00:33:0118.16 km/h
43159M-20Raczyński Mikołaj Warszawa BIEGAJĄCY FILOZO 00:34:38 00:34:3717.32 km/h
51244M-40Zając Robert Ząbki - 00:34:40 00:34:3917.31 km/h
62229M-40Wieczorek Dariusz Legionowo KB PWK LEGIONOWO 00:34:47 00:34:4617.25 km/h
7133M-50Dzięgielewski Marek Dłużniewo KB IM.P.SĘKOWSKI 00:35:01 00:35:0017.13 km/h
83116M-40Maluchnik Radosław Grądy KS MAKÓW BIEGA 00:37:31 00:37:3015.99 km/h
92137M-30Nowosielski Michał Pułtusk Z BIEGIEM NARWI 00:37:45 00:37:4215.89 km/h
103230M-30Wieśniak Dariusz Warszawa SPORTOWE BIELANY 00:38:01 00:37:5815.78 km/h
114355M-30Kozłowski Marcin Pułtusk LIDER WINNICA 00:38:03 00:38:0015.77 km/h
124267M-40Przepiórka Sebastian Gorlice 00:38:06 00:38:0415.75 km/h
13296M-50Kuciejczyk Henryk Szydłowo TEMPO MŁAWA 00:38:24 00:38:2115.62 km/h
14536M-30Fijałkowski Artur Radzymin EKOBIEGI 00:38:27 00:38:2315.6 km/h
15694M-30Książyk Marcin Serock SEROCK BIEGA Z HO 00:38:34 00:38:3015.56 km/h
11269K-20Kiliarska Valentyna Ukraina LKB RUDNIK 00:38:38 00:38:3715.53 km/h
16711M-30Bryśkiewicz Jacek Winnica LIDER WINNICA 00:38:55 00:38:5315.41 km/h
173268M-50Drabczyk Szymon Warszawa 00:38:57 00:38:5515.4 km/h
18521M-40Czyżowski Marek Mińsk Mazowiecki - 00:39:09 00:39:0715.32 km/h
19438M-20Filipiak Sebastian Różan POWER TRAINING 00:39:13 00:39:1115.3 km/h
206133M-40Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 00:39:18 00:39:1615.27 km/h
214359M-50Król Dariusz Wołomin TRIMACHINE 00:39:25 00:39:2115.22 km/h
227112M-40Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 00:39:30 00:39:2815.19 km/h
235195M-20Staśkiewicz Adam Serock - 00:39:35 00:39:3415.16 km/h
24881M-40Klaś Łukasz Warszawa TRUCHT TARCHOMIN 00:39:36 00:39:3415.15 km/h
25885M-30Kłudkiewicz Tomasz Leszno DYSTANS LESZNO 00:39:41 00:39:3415.12 km/h
269154M-40Przedpełski Przemysłw Warszawa GRUPA BIEGOWA PAR 00:39:41 00:39:3715.12 km/h
279243M-30Zając Paweł Pułtusk PUŁTUSK 00:39:53 00:39:5015.04 km/h
28648M-20Golis Remek Pionki UKS ŻOLIBORZ WAR 00:39:58 00:39:5715.01 km/h
291065M-30Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 00:40:03 00:40:0214.98 km/h
3010252M-40Żak Robert Jachranka WIELISZEW HERON T 00:40:06 00:40:0314.96 km/h
31712M-20Cała Wojciech Latchorzew POWER TRAINING 00:40:08 00:40:0514.95 km/h
32111M-40Augustyniak Mariusz Marki - 00:40:27 00:40:2114.83 km/h
22210K-20Śliwiak Justyna Warszawa POWER TRAINING 00:40:41 00:40:3814.75 km/h
331217M-40Cisek Mirosław Tomasz Nowa Wieś KONDYCJA 00:40:58 00:40:5114.64 km/h
34117M-30Bińczycki Mariusz Podsmardzewo - 00:41:08 00:41:0514.58 km/h
3513115M-40Macugowski Mariusz Mława KB TKKF PROMYK CI 00:41:44 00:41:3914.37 km/h
361245M-30Głowacki Paweł Serock SEROCK BIEGA Z HO 00:42:03 00:41:5614.26 km/h
378199M-20Sukiennik Maciej Limanowa POWER TRAINING 00:42:11 00:42:0814.22 km/h
381364M-60plusDąbrowski Krzysztof Radzymin ACCENTURE 00:42:39 00:42:3614.06 km/h
3913194M-30Stasiorczyk Marek Wieliszew WIELISZEW HERON T 00:42:56 00:42:5013.97 km/h
401489M-30Kościk Jakub Warszawa - 00:43:03 00:42:5313.93 km/h
4114213M-40Tartanus Piotr Warszawa POWER TRAINING 00:43:19 00:43:1613.85 km/h
42577M-50Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:43:39 00:43:3013.74 km/h
3198K-30Kundys Karolina Warszawa PARKRUN URSYNÓW 00:43:40 00:43:3613.74 km/h
431549M-40Gotowiec Darek Tłuszcz BÓBR TŁUSZCZ 00:43:46 00:43:4113.71 km/h
446125M-50Mikina Artur Warszawa WIGOR40+ 00:43:57 00:43:5113.65 km/h
451647M-40Głupczyk Tadeusz Warszawa GRUPA BIEGOWA PAR 00:44:04 00:44:0113.61 km/h
46297M-60plusKuczkowski Jerzy Ożarów Mazowieck KB OŻARÓW MAZOW 00:44:06 00:44:0113.6 km/h
479178M-20Sikorski Daniel Kosiorowo LIDER WINNICA 00:44:11 00:43:5913.58 km/h
1   2   3   4   5   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera