Zambrów, 18.06.2017


wystartowało: 136
50 km: 27 (kobiet: 6, mężczyzn: 21)
80 km: 51 (kobiet: 8, mężczyzn: 43)
140 km: 29 (kobiet: 3, mężczyzn: 26)
200 km: 29 (kobiet: 0, mężczyzn: 29)

ukończyło: 133 (kobiet: 17, mężczyzn: 116)
50 km: 27 (kobiet: 6, mężczyzn: 21)
80 km: 51 (kobiet: 8, mężczyzn: 43)
140 km: 29 (kobiet: 3, mężczyzn: 26)
200 km: 26 (kobiet: 0, mężczyzn: 26)

jeszcze na trasie: 0

wycofało się: 3

numer nazwisko imię miejscowość dystans czas
148AleksandrowiczDariuszOstrołeka80 km02:07:55.251
127BanasikWojciechSrebrna80 km03:18:49.386
46BartAndrzejZambrów200 km06:05:41.846
142BejnarowiczRyszardAugustów80 km02:55:44.389
75BorowskaUrszulaZambrów50 km03:02:59.386
35BorowskiEugeniuszZambrów140 km05:02:48.919
25BrzostekDorotaWarszawa140 km04:23:44.197
26BrzostekMirosławWarszawa140 km04:23:47.645
29BrzozowskiGrzegorzWysokie Mazowieckie140 km04:23:36.647
88Bujko-ZielińskaEwaZambrów50 km01:49:19.089
190BuszińskiPrzemysławŁomża140 km06:00:21.351
126ChojnowskiAndrzejSzumowo80 km03:37:20.857
58CiecierskiMichałOstrołeka200 km05:10:09.652
55CzaplinskiMirosławDywity200 km07:09:26.488
73CzarnackiMarianOstrów Mazowiecka200 km06:05:50.633
77DaniszewskaWiesławaSzumowo50 km02:14:02.136
120DaniszewskiKazimierzSzumowo80 km03:14:03.435
105DąbrowskiGrzegorzZambrów50 km02:18:41.216
162DąbrowskiMariuszZambrów80 km03:20:52.386
196DeszczyńskiDariuszWysokie Mazowieckie50 km01:21:11.819
106DmochowskiKrzysztofZambrów50 km02:04:28.955
160DmochowskiŁukaszZambrów80 km04:29:50.351
185DunikowskiAndrzejZambrów50 km01:36:22.323
28FrontGrzegorzBiałystok140 km05:34:15.922
146GajdaŁukaszBiałystok80 km02:16:24.624
145GajdaTomaszStok Lacki80 km02:19:08.465
7GershonRonenTel Aviv140 km05:02:27.930
65GliwaAndrzejBielsk Podlaski140 km04:39:03.161
41GłębockiPrzemysławBrwinów200 km06:21:53.445
38GodlewskiAlojzyWysokie Mazowieckie200 km07:36:46.089
186GogolWojciechGrabówka50 km02:14:15.503
108GóralczykHenrykZambrów80 km03:50:12.867
99GrabowskiRobertZambrow50 km01:33:46.834
9GryśPiotrBiałebłoto-Stara Wieś140 km04:58:16.187
74GwardiakTomaszSrebrny Borek50 km01:41:50.857
80GwardiakJakubSrebrny Borek50 km01:41:49.603
71JasińskiGrzegorzOstrów Mazowiecka200 km06:23:37.926
143JastrzębskiMarcinOstrów Mazowiecka80 km03:49:23.126
86KaliszewskiMichałSzczuczyn50 km01:54:54.368
54KarczewskiRadosławCzyżew140 km04:39:04.705
119KarolaszBogusławWysokie Mazowieckie80 km03:24:16.104
132KazimierskaPaulinaOstrów Mazowiecka140 km05:03:16.916
103KlepackiMateuszOstrów Mazowiecka50 km01:39:50.476
163KołodziejczykMichałOstrołęka80 km02:35:21.479
13KonopkaKazimierzKolno140 km04:27:00.597
45KosekTomasz JózefZambrow200 kmDNF
17KowalczykAndrzejKolno140 km04:27:03.662
158KruszewskiLeszek JarosławZambrów80 km03:49:24.819
92KrysiewiczPiotrWarszawa50 km01:30:53.868
98KucharskiPiotrŁomża50 km01:47:32.836
51KwiatkowskiRobertJeziorko200 km06:17:19.906
194KwiatkowskiMariuszZambrów80 km03:14:04.438
188LemańskiHubert50 km01:21:05.825
2LeszekKleczkowskiOstrołeka140 km04:39:08.134
76LeviTzahiWarszawa50 km03:02:58.867
122LipińskiEdwardSzumowo80 km03:30:18.554
36LipińskiMarcinPisz200 kmDNF
121LiżewskiMirosławSzumowo80 km03:30:17.683
187ŁowickiMateuszBiałystok50 km01:34:52.128
170ŁupińskiKazimierzŁomża80 km02:31:07.427
22MakowieckiJarosławOlszewka140 km04:39:07.953
14MatulewiczMarekBiałystok140 km05:15:00.754
23MierzwińskiGrzegorzWysokie Mazowieckie140 km04:08:35.145
195MilewskiZbigniewWysokie Mazowieckie50 km01:21:05.323
21MilewskiSławomirPtaki140 km04:27:02.671
129MillerJustynaZaręby Kościelne80 km03:50:11.068
39ModzelewskiMarekZambrów200 km06:47:19.943
15ModzelewskiWiesławOstrołęka140 km04:39:05.380
168MrówkaKatarzynaAntonie50 km01:39:58.192
169MrówkaAndrzejAntonie80 km02:26:18.624
44MyślińskiArturZambrów200 km06:06:59.344
189NadanyMariuszSadowne200 km05:10:16.388
152NasiłowskiJarosławWarszawa80 km02:19:06.978
167NiedźwiedzkiSławomirTroszyn80 km02:07:53.919
72NiepiekłoRafałJabłonna Lacka200 km07:09:26.300
63NowickiPawełEłk200 km05:43:58.599
159OgórkowskiWojciechZambrów80 km03:21:07.881
113OlszewskiJacekZambrów80 km03:50:11.580
191OsińskiKamilCiechanowice140 km03:56:59.247
33PapieżKrzysztofSzumowo140 km05:02:48.851
59PiwońskiRafałOsowiec200 km06:04:41.092
16PrusińskiJanuszKolno140 km04:41:56.128
32RaduchaKrzysztofZambrów200 km06:05:36.226
112RakoczyHenrykZambrów80 km03:50:12.675
19RecielskiKrzysztofWarszawa140 km04:56:44.617
107ReinkeBarbaraZambrów80 km03:50:10.948
48RobertDziudziekAdamówek80 km02:08:00.862
128RokickiJanSzumowo80 km02:40:36.670
94RomanowskiKamilMarki80 km02:18:57.480
130RosiakRobertSzumowo80 km03:34:18.135
90RykowskiDominikZambrów50 km01:46:31.923
136RzepkaKrzysztofRabka Zdrój80 km04:29:50.623
157SaniewskaMagdalenaZaręby Święchy80 km04:19:08.863
155SaniewskaJoannaZaręby Święchy80 km04:19:13.354
11SerowikEdwardKolno140 km04:58:57.122
96SiudakiewiczAdamŁomża50 km01:46:33.446
34SkibniewskiEugeniuszSzumowo140 km05:02:47.663
134SkomorowskiZbigniewWysokie Mazowieckie80 km03:24:02.356
61SkoniecznyLeszekOstrów Mazowiecka200 km06:06:21.214
12SkrodzkiStanisławKolno140 km04:27:01.958
43StanisławRuchlickiBiałystok200 km05:37:07.618
5StankiewiczPiotrBiałystok200 km06:06:13.844
151StelmaszczykGrzegorzWarszawa80 km02:19:07.912
67SupińskiTomaszŁomża200 kmDNF
193SutkowskiJacekZambrów50 km02:01:40.723
173SzewczakDanielWarszawa80 km02:18:56.181
172SzurnickiRobertOstrołęka80 km02:16:24.425
156SzymanskiMarekŁomża80 km02:46:29.374
8SzymańskiSylwesterSuwałki140 km04:09:31.144
100SzymczukElizaŻabikowo Prywatne50 km02:14:02.877
131SzymczukMałgorzataSzumowo80 km03:49:18.933
141SzyszkoLeszekZambrów80 km03:49:20.189
135ŚwięckaLidiaRosochate Kościelne80 km04:29:50.905
30TabędzkaKatarzynaSrebrny Borek140 km06:30:52.661
10TatkoJacekŁomża140 km06:28:52.856
83TatkoJoannaŁomża50 km03:02:59.303
84TatkoMichałŁomża50 km02:27:10.260
85TatkoJakubŁomża50 km02:27:05.369
69TomaszJarkowskiOstrołęka200 km05:10:12.896
52TorencRobertBiała Podlaska200 km06:50:57.742
137TruchelMiroslawZambrow80 km03:49:24.925
161WądołowskiKonradWola Zambrzycka80 km03:21:15.129
66WerpachowskiJacekZambrów200 km06:04:20.365
154WiącekMartynaZambrów80 km03:49:19.683
111WiszowatyKrzysztofOstrołęka80 km02:11:59.370
192WojciechowskiMateuszWólka Radzymińska80 km02:07:52.120
60WróbelJanuszOstrów Mazowiecka200 km05:10:16.745
114WróblewskiTadeuszWysokie Mazowieckie80 km03:23:42.389
62ZalewskiPawełEłk200 km05:44:43.628
147ZałuskaWiesławWysokie Mazowieckie80 km03:13:56.436
37ZarankoGrzegorzPisz200 km05:10:13.378
56ZawistowskiGrzegorzPaproć Duża200 km05:26:04.990
140ZbrzeźniakIgorRaszyn80 km02:24:51.914
50ZdrojkowskiAdamZambrów200 km06:07:06.306
118ZłotkowskaDanutaWysokie Mazowieckie80 km03:24:36.691
153ŻebrowskiLeszekŁomża80 km02:27:16.929

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera