ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2018 sztafety

Wieliszew, 05-08-2018


Sztafety na mecie: 75

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKategoriaSztafeta MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
1126NORKS MAKóW BIEGA
Mariusz ŁOjewski, Cezary Jaroszewski, Radoså‚Aw Maluchnik, Daniel Mocek, Tomasz Filipowicz, Anna Nowakowska, Piotr Wielechowski
02:12:0003:52 min/km 04:11:37 03:59 min/km
2269NORWIELISZEW HERON TEAM
Sebastian Jankowski, Kinga Reda, Hubert Gronowski, Robert Szkã³Å‚Ka, Marek Stasiorczyk, Tomasz Bruderek
02:26:5204:19 min/km 04:31:13 04:18 min/km
3371NORWPRUNNING
Daniel Dumeracki, Izabella Gajewska, Andrzej Miedziejewski, Sebastian Kieszek, Tomasz Wojenka, Tadeusz Fojud
02:33:4204:31 min/km 04:31:49 04:18 min/km
4430NORMARKOWI & EKOBIEGACZE
Rafaå‚ Stä™Pniak, Dawid Szaå‚Kowski, Artur Fijaå‚Kowski, Artur ŁęPicki
02:30:4504:26 min/km 04:37:43 04:24 min/km
5556NORSEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 2
Piotr Mulik, Tomasz Grzybowski
02:25:2804:16 min/km 04:39:00 04:25 min/km
6629NORLSD TRUCHTA NA TARCHOMINIE
Radek Gozdek, Agnieszka Å»Uraniewska, ŁUkasz Klaå›
02:28:2904:22 min/km 04:43:41 04:30 min/km
7725NORKOWALE SWOJEGO LOSU
Marcin Zalewski, Bartå‚Omiej Caå‚Ka, Szymon Ziä™Borak, Michaå‚ Piä™Del
02:32:3904:29 min/km 04:46:32 04:32 min/km
8837NORMINISTERSTWO GłUPICH KROKóW LEGIONOWO
Agnieszka Koå›Cielska, Adam Poå¼Arowszczyk, Rafaå‚ Martynã³W, Jakub Mazurkiewicz, Aleksandra Mazurkiewicz, Patryk Koå›Cielski, Radoså‚Aw Kisieliå„Ski
02:40:3704:43 min/km 04:47:43 04:34 min/km
9919NORGRYGI I RADI
Radoså‚Aw Kamiå„Ski, Grzegorz Wå‚Odarczyk
02:37:1004:37 min/km 05:00:41 04:46 min/km
10157MUNSG HUSARIA TEAM
Sylwester Dudziå„Ski, Mariusz Taperek, Jaroså‚Aw Grzesicki, Wå‚Odzimierz Kukuå‚Owicz, Jakub Bytniewski, Sylwia Czeå¼Yk-Filc, Marcin Filc
02:50:1805:00 min/km 05:02:34 04:48 min/km
111023NORKINGRUNNER ULTRA
Tamara Mieloch, Ola Pucek-Mioduszewska, Paweå‚ Grzegorek, James Artur Kamiå„Ski
02:47:0704:54 min/km 05:02:50 04:48 min/km
121142NOROBOZYGORSKIE.PL
Iwona Wnorowska, Jacek Wnorowski, Dariusz Przewoåºny
02:51:1605:02 min/km 05:06:09 04:51 min/km
131231NORMARKOWI BIEGACZE (DZIKI 1)
Marek Kwiecieå„, Marek Mielczarek, Darek Sosnowski, Paweå‚ Mielczarek
02:51:3505:02 min/km 05:08:25 04:53 min/km
141370NORWIELISZEW HERON TEAM I PRZYJACIELE
Så‚Awomir Salwin, Adrian Targonski, Kasia Wierzbicka, Daniel Koå›Ciå„Ski, Marcin ŁAdno, Michaå‚ Kowalski, Paweå‚ Wã³Jcik
02:54:1105:07 min/km 05:09:41 04:54 min/km
151452NORROCH JASIENICA
Paulina Siwek, Rafaå‚ Siwek, Marcin Dmochowski, Så‚Awomir Då‚Ugoå‚Ä™Cki, Marek Suchcicki, Henryk Skå‚Odowski, Jacek Jastrzä™Bski
02:49:4504:59 min/km 05:11:18 04:56 min/km
161575NORZASKOCZENI 2
Iwona Rek, Robert Kamela
02:42:3104:46 min/km 05:12:41 04:57 min/km
17274MUNJW3934 2
Paweå‚ Kwieciå„Ski, Marcin Szymajda
02:53:5505:06 min/km 05:21:51 05:06 min/km
1816074NORKADO FAMILY TEAM
Grzegorz Kado, Magdalena Kado, Krzysztof Kado, Rafael Bezerra Rodrigues
03:07:2805:30 min/km 05:25:14 05:09 min/km
1912SAMURZęDNICY UG WIELISZEW
Magdalena Sobczak, Agata Zieliå„Ska, Artur Sienkiewicz, Så‚Awek Jagnyziak, Piotr Roze, Przemyså‚Aw Nowak
03:07:0605:30 min/km 05:25:16 05:09 min/km
20250SAMRADNI BIAłOłęKI I PRZYJACIELE SAMORZąDOWCY
Waldemar Roszak, Ilona Łącka, Anna Myå›Liå„Ska, Piotr Jaworski, Paweå‚ Tyburc, Katarzyna Olszewska, Piotr Å»Uå‚Awski
03:05:5705:28 min/km 05:30:27 05:14 min/km
211717NORDREAM RUN
Maciej Cetlin, Piotr Kazimierczak
02:45:4804:52 min/km 05:36:54 05:20 min/km
221818NORGRUPA BIEGOWA CHTMO
Monika ŁAtkowska, ŁUkasz ŁAtkowski, Anita Andrukiewicz, Rafaå‚ Pytliå„Ski, Marcin Grzesik, Dorota Tobiasz, Zbigniew Wileå„Ski
03:07:0005:30 min/km 05:37:52 05:21 min/km
231961NORSULEJóWEK TEAM
Andrzej Fabisiak, Adam Keller, ŁUkasz Miä™Tus, Maciej Dobek, Katarzyna Fabisiak
03:06:1705:28 min/km 05:39:25 05:23 min/km
242073NORZDEZORIENTOWANI
Maå‚Gorzata Leonarska, Marta Frankel-Dominik, Jerzy Rulak, ŁUkasz Smuga, Piotr Kula, Monika Bytner, Michaå‚ Kwiatkowski
05:40:00 05:23 min/km
25215NORBESTIE OCR LEGIONOWO 2
Anna Zalewska, Krystian Maciejewski, Przemyså‚Aw Tomaszek, Jaroså‚Aw Gajowniczek, Janusz Gã³Rzyå„Ski, Marta Kamiå„Ska
02:57:4205:13 min/km 05:43:47 05:27 min/km
262232NORMARKOWI BIEGACZE (DZIKI 2)
Wojciech Hunkiewicz, Agnieszka Jasiå„Ska-Kot, Wiktor Karczewski, Andrzej Rostek
03:03:5405:24 min/km 05:47:03 05:30 min/km
272338NORMISZCZEAN
Andrzej Babiarz, Piotr Woå‚Oszyn, Michaå‚ Przepiã³Rka
03:04:2405:25 min/km 05:47:35 05:31 min/km
28368MUNWETERANI RP
Marek Gã³Rnicki, Krzysztof Grygo, Renata Ewa Bombolska, Krzysztof Grzywacz, Andrzej Idzikowski, Maå‚Gorzata Dä…browska, Tomasz Chrapowicz
03:13:0905:40 min/km 05:47:51 05:31 min/km
292427NORKS WOLNI
Mariusz Dybizbaå„Ski, Adam Mazurkiewicz, Irek Jakã³Bczyk, Patryk Pawå‚Owski
03:22:2505:57 min/km 05:50:34 05:33 min/km
302540NORNASIELSK BASZTA TEAM
Krzysztof Koå‚Odziejczyk, Iwona Wawrzyå„Ska, Szymon Cichocki, Jolanta Ruciå„Ska, Daniel Grudzicki, Tomasz Pietras, Marcin Szarszewski
03:10:5405:36 min/km 05:51:50 05:35 min/km
312645NORPOMARAÅƑCZOWE CZAPECZKI
Jacek Wodyczko, Piotr Iwanowski, Wojtek Chojecki
03:04:4505:26 min/km 05:52:18 05:35 min/km
32276NORBIEGAM BO KOCHAM TEN STAN
Maå‚Gorzata På‚Uciå›, Michaå‚ Rejchel, Edyta Patoleta, Klaudia Hagemajer
02:57:4405:13 min/km 05:53:02 05:36 min/km
332860NORSPARTAN SGX WARSAW
Sebastian Dziewulski, Grzegorz Baran, Iwona Roså‚Oå„Ska, Ewa Waszkiewicz, Kinga Då¼Egan, Bå‚Aå¼Ej Rybacki, James Randall
03:09:1905:34 min/km 05:55:10 05:38 min/km
342924NORKKSŁ
Leszek Kleiman, Krzysztof Grodek, Grzegorz Skoupy, Andrzej Gramman
03:10:5005:36 min/km 05:56:50 05:39 min/km
353010NORBIKE FUN LEGIONOWO
Rafaå‚ Uchal, Marcin Biedrzycki, Så‚Awek Furtak, Robert Jankowski, Ewa Uchal, Paweå‚ Binder
03:23:4205:59 min/km 06:01:38 05:44 min/km
363158NORSKURCZE ŁYDEK
Aneta Duda, Anna Paterek, Marcin Wã³Jcik, Konrad Tomana
03:16:5305:47 min/km 06:05:08 05:47 min/km
373255NORSATORI 2
Renata Syroka, Paweå‚ Augustynowicz
03:05:0605:26 min/km 06:06:33 05:49 min/km
383328NORLAZY RUNNERS
Paweå‚ Goliasz, Andrzej Chojnowski
03:21:2205:55 min/km 06:08:46 05:51 min/km
393036SAMMIASTO I GMINA SEROCK
Mariusz Rosiå„Ski, Mariusz Pawlak, Ewelina Kowalczyk, Renata Mulik, Katarzyna Tulin, Kuba Piszczyk, Konrad Brodnicki
03:21:4105:55 min/km 06:09:08 05:51 min/km
403443NORPLIK TEAM
Robert Siwiec, Katarzyna Borkowska, Boguså‚Aw Kasprzak
03:20:4205:54 min/km 06:12:14 05:54 min/km
413567NORWARBUD RUNNING TEAM
Sylwia Topolska, Michaå‚ Werle, Dariusz Filipek, Radoså‚Aw Bogdan, Magdalena Bogdan, Justyna Hrankowska, Maå‚Gorzata Lusa
03:17:2905:48 min/km 06:12:52 05:55 min/km
423649NORPRORUNNING PROMOTION 2
Dominik Podgã³Rski, Krzysztof Bielecki
03:04:1005:25 min/km 06:13:32 05:55 min/km
433744NORPLIK TEAM II
Rafaå‚ Trzaskoma, Piotr Rzeåºniczak, Karolina Kasprzak, Kamil Woåºniak
03:05:5305:28 min/km 06:16:36 05:58 min/km
443847NORPROREH
Tomasz Sienicki, Ewa Sadowska, ŁUkasz Groszkowski, Paweå‚ Saja, Beata Maziopa, Marta Wieczorek, Martyna Wartä™Ga
03:18:4005:50 min/km 06:20:35 06:02 min/km
453954NORSATORI 1
Krzysztof Jukiewicz, Mariusz Zakolski, Mariusz Komuda, Radoså‚Aw Wysocki
03:35:4606:20 min/km 06:22:57 06:04 min/km
46407NORBIEGAM BO LUBIÄ™ ZÄ…BKI TEAM
Agnieszka Rutkowska, Joanna Jã³Å›K, Krzysztof Pupel
03:11:4705:38 min/km 06:24:01 06:05 min/km
474112NORBRAVEHEARTS LEGIONOWO - EKIPA CYGANA
Paweå‚ Bohdziewicz, Artur Kisiel, Anna Tomczyk
03:16:2905:46 min/km 06:28:14 06:09 min/km
48446MUNPOZYTYWNIE ZAKRĘCENI
Sylwia Tabaka-Mierzejewska, Aleksandra Gå‚Owacka, Marek ŁOmot, Anna ŁOmot, Krzysztof Kosewski, Paweå‚ Wå‚Odarczyk
03:30:4506:11 min/km 06:28:30 06:10 min/km
49401SAMWÓJTOWA I SAMORZĄDOWCY Z GMINY WIELISZEW
Izabela Kownacka, Paweå‚ Kuna, Magdalena Penkalska, Izabela Donarska, Kyriakos Papanastasiou, Rafaå‚ Donarski, ŁUkasz Miä™Tek
03:27:5106:06 min/km 06:29:46 06:11 min/km
504262NORTAJFUN LEGIONOWO
Marzena Saczuk, ŁUkasz Burzym, Marcin Łączkowski, Tomasz Cieszkowski, Julia Dä™Bska
03:36:1006:21 min/km 06:33:21 06:14 min/km
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera