III Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach - styl klasyczny

Warszawa-Wesoła, 01.09.2018


Zawodnicy na mecie: 79

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
1177M17-18Sobiczewski Piotr Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:47 00:02:44 00:05:31
217AOPEN-MRabski Ireneusz Skomielna Biaå‚ SKIPOL.PL TEAM 00:02:50 00:02:49 00:05:40
3195M21plusJanowski Kacper Biaå‚Ystok UKS HUBAL BIAŁ 00:02:50 00:02:51 00:05:42
4292M21plusPosiadaå‚A Arkadiusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:53 00:02:50 00:05:43
526AOPEN-MPradun Andrey Krakow SKIPOL.PL TEAM 00:02:55 00:02:54 00:05:50
6396M21plusKoryciå„Ski Rafaå‚ Gdaå„Sk TAEM NABIEGOWKACH 00:02:57 00:02:54 00:05:52
7325AOPEN-MMichaå‚Ek Jã³Zef Istebna TEAM NABIEGOWKACH 00:02:58 00:02:56 00:05:54
8289M17-18Cieä‡ko Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:58 00:02:59 00:05:58
949AOPEN-MKurowski Jakub Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:02:59 00:02:59 00:05:59
10381M17-18Krajcer Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:00 00:02:58 00:05:59
11480M17-18Cielniak Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:02 00:03:06 00:06:09
12579M17-18Gumieniak Michaå‚ Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:08 00:03:06 00:06:14
13682M17-18Ferenc Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:10 00:03:07 00:06:18
111AOPEN-KWitek Katarzyna Warszawa-Wesoå‚ TN BIEGÓWKI W 00:03:11 00:03:08 00:06:20
1452AOPEN-MKobryå„ Jan Bystrzyca Kå‚Od TN BIEGÓWKI W 00:03:13 00:03:09 00:06:23
15612AOPEN-MKotlarz Pawel Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:13 00:03:10 00:06:24
16724AOPEN-MChå‚Opek Marek Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:02:56 00:03:28 00:06:24
2185K17-18Berezecka Anna Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:14 00:03:10 00:06:25
17819AOPEN-MKorzeniowski Aleksander ŁóDåº TEAM NABIEGOWKACH 00:03:12 00:03:17 00:06:29
18918AOPEN-MGiba Krzysztof Supraå›L GIBA TEAM SUPRAÅ 00:03:17 00:03:17 00:06:34
19191M19-20Oå¼Arowski Kamil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:21 00:03:23 00:06:44
20160M0-14Dubas Maciej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:22 00:03:23 00:06:46
21787M17-18Pleskacz Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:27 00:03:23 00:06:51
3173K15-16Prokurat Rozalia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:28 00:03:22 00:06:51
22844M17-18Nabradalik Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:28 00:03:25 00:06:53
23103AOPEN-MSadaj Hubert Iwaniska - 00:03:29 00:03:25 00:06:55
24986M17-18Aniszewski Amadeusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:27 00:03:30 00:06:58
4274K15-16Popko Hanna Biaå‚Ystok UKS HUBAL BIAŁ 00:03:29 00:03:30 00:06:59
251084M17-18Juzeluk Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:31 00:03:28 00:07:00
26167M15-16Okniå„Ski Michaå‚ Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:38 00:03:23 00:07:02
27263M0-14Beå‚Z Szymon Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:36 00:03:25 00:07:02
5288K17-18Kuå›Mierz Magdalena Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:31 00:03:31 00:07:03
28269M15-16Koper Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:34 00:03:28 00:07:03
291120AOPEN-MKoå‚Odziejczy Tomasz Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:34 00:03:29 00:07:03
30370M15-16Pietrak Kacper Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:31 00:03:34 00:07:05
31362M0-14Kowalski Igor Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:38 00:03:31 00:07:09
628AOPEN-KWiå›Niowska Martyna Dziä™Gielã³W TEAM NABIEGOWKACH 00:03:39 00:03:36 00:07:16
7194K21plusBronisz Joanna Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:35 00:03:48 00:07:23
834AOPEN-KSzwed Patrycja Siedlce DECATHLON TEAM/UK 00:03:52 00:03:33 00:07:25
9411AOPEN-KKujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:44 00:03:41 00:07:25
32459M0-14Kita Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:33 00:03:54 00:07:27
33464M15-16Podborny Bartå‚Oiej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:40 00:03:48 00:07:29
10142K0-14Krajcer Dominika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:44 00:03:48 00:07:32
11190K19-20Soå‚Oniewicz Monika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:46 00:03:48 00:07:35
34565M15-16Nieå›Cior Wojciech Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:53 00:03:46 00:07:39
35671M15-16Kulczyå„Ski Kajetan Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:45 00:03:54 00:07:40
36549M0-14Sobiczewski Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:58 00:03:52 00:07:50
37650M0-14Giba Dawid Supraå›L UKS HUBAL BIAŁ 00:03:57 00:03:58 00:07:56
381227AOPEN-MKowalski Krzysztof Sulejã³Wek TN BIEGÓWKI W 00:03:55 00:04:05 00:08:01
12376K17-18Kowalczuk Natalia Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:59 00:04:06 00:08:05
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera