III Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach - styl łyżwowy

Warszawa-Wesoła, 01.09.2018


Zawodnicy na mecie: 82

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11176M17-18Sobiczewski Piotr Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:24 00:02:22 00:04:47
22189M17-18Cieä‡ko Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:25 00:02:25 00:04:50
31195M21plusKrzysztof Maå‚Kiå„Sk Sejny UKS HUBAL BIAŁ 00:02:26 00:02:27 00:04:53
42192M21plusPosiadaå‚A Arkadiusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:27 00:02:31 00:04:58
53178M17-18Gumieniak Michaå‚ Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:32 00:02:29 00:05:01
64180M17-18Krajcer Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:35 00:02:32 00:05:08
73196M21plusJanowski Kacper Biaå‚Ystok UKS HUBAL BIAŁ 00:02:35 00:02:37 00:05:13
85179M17-18Cielniak Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:42 00:02:32 00:05:14
91158M0-14Dubas Maciej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:40 00:02:41 00:05:22
102161M0-14Beå‚Z Szymon Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:41 00:02:43 00:05:24
114197M21plusKoryciå„Ski Rafaå‚ Gdaå„Sk TAEM NABIEGOWKACH 00:02:46 00:02:38 00:05:24
121122AOPEN-MŁAcek Jan Jaworzynka TEAM NABIEGOWKACH 00:02:46 00:02:41 00:05:28
132117AOPEN-MGiba Krzysztof Supraå›L GIBA TEAM SUPRAÅ 00:02:47 00:02:41 00:05:29
143116AOPEN-MKulik Paweå‚ Siedlce LENIWCE.PL 00:02:45 00:02:44 00:05:29
156187M17-18Pleskacz Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:45 00:02:47 00:05:33
161191M19-20Oå¼Arowski Kamil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:45 00:02:48 00:05:33
174124AOPEN-MMichaå‚Ek Jã³Zef Istebna TEAM NABIEGOWKACH 00:02:47 00:02:48 00:05:36
183157M0-14Kita Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:50 00:02:45 00:05:36
197183M17-18Juzeluk Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:52 00:02:43 00:05:36
208181M17-18Ferenc Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:37 00:03:01 00:05:38
211165M15-16Okniå„Ski Michaå‚ Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:49 00:02:50 00:05:39
225102AOPEN-MPradun Andrey Krakow SKIPOL.PL TEAM 00:02:51 00:02:50 00:05:41
11184K17-18Berezecka Anna Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:50 00:02:51 00:05:41
232167M15-16Koper Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:52 00:02:49 00:05:42
243162M15-16Podborny Bartå‚Oiej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:50 00:02:53 00:05:43
256110AOPEN-MMusielak Michaå‚ Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:02:54 00:02:51 00:05:45
21173K15-16Popko Hanna Biaå‚Ystok UKS HUBAL BIAŁ 00:02:53 00:02:55 00:05:48
32188K17-18Kuå›Mierz Magdalena Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:53 00:02:56 00:05:49
267118AOPEN-MKorzeniowski Aleksander ŁóDåº TEAM NABIEGOWKACH 00:02:56 00:02:54 00:05:51
278115AOPEN-MKrajcer Piotr Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:01 00:02:52 00:05:53
42172K15-16Prokurat Rozalia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:01 00:03:02 00:06:04
284163M15-16Nieå›Cior Wojciech Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:54 00:03:10 00:06:05
295169M15-16Kulczyå„Ski Kajetan Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:04 00:03:01 00:06:05
304146M0-14Giba Dawid Supraå›L UKS HUBAL BIAŁ 00:03:06 00:03:00 00:06:06
319106AOPEN-MKurowski Jakub Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:05 00:03:02 00:06:07
325160M0-14Kowalski Igor Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:00 00:03:07 00:06:07
51101AOPEN-KSzwed Patrycja Siedlce DECATHLON TEAM/UK 00:03:03 00:03:09 00:06:12
61149K0-14Juzeluk Weronika Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:09 00:03:05 00:06:14
73166K15-16Harbuz Kamila Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:02 00:03:12 00:06:15
82105AOPEN-KWiå›Niowska Martyna Dziä™Gielã³W TEAM NABIEGOWKACH 00:03:10 00:03:05 00:06:15
339186M17-18Aniszewski Amadeusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:11 00:03:06 00:06:18
91190K19-20Soå‚Oniewicz Monika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:06 00:03:11 00:06:18
3410111AOPEN-MKotlarz Pawel Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:11 00:03:09 00:06:20
101194K21plusBronisz Joanna Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:11 00:03:10 00:06:21
356134M0-14Muca Damian Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:14 00:03:08 00:06:22
366168M15-16Pietrak Kacper Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:09 00:03:15 00:06:25
377145M0-14Sobiczewski Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:16 00:03:11 00:06:28
388139M0-14ŻółKie Antoni Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:19 00:03:10 00:06:29
397182M15-16Rã³Å¼Aniecki Jaroså‚Aw Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:10 00:03:23 00:06:34
4010140M17-18Nabradalik Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:03:20 00:03:13 00:06:34
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera