III Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach - rolki i wrotki 1100 m

Warszawa-Wesoła, 01.09.2018


Zawodnicy na mecie: 54

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11337M16plusHachaj Piotr Warszawa LEGIA WARSZAWA MA 00:01:57 00:01:55 00:03:53
22330M16plusFerenc Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:01:57 00:01:56 00:03:54
31321M14-15Sapijaszko Mikoå‚Aj Warszawa LEGIA WARSZAWA 00:01:58 00:01:58 00:03:57
43340M16plusSapijaszko ŁUkasz Warszawa LEGIA WARSZAWA MA 00:01:59 00:01:57 00:03:57
54328M16plusGumieniak Michaå‚ Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:01 00:02:02 00:04:03
65336M16plusCieä‡ko Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:01 00:02:04 00:04:06
76334M16plusPleskacz Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:04 00:02:04 00:04:08
81319M12-13Beå‚Z Szymon Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:05 00:02:03 00:04:08
92317M12-13Dubas Maciej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:06 00:02:04 00:04:11
11335K16plusKuå›Mierz Magdalena Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:06 00:02:04 00:04:11
107329M16plusCielniak Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:06 00:02:09 00:04:16
118342M16plusKoryciå„Ski Rafaå‚ Gdaå„Sk TAEM NABIEGOWKACH 00:02:09 00:02:08 00:04:17
129341M16plusWã³Jcik Tomasz Woå‚Omin MAKALU TEAM 00:02:08 00:02:09 00:04:18
133316M12-13Kita Bartosz Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:08 00:02:09 00:04:18
22346K16plusBorek Magdalena Warszawa 00:02:11 00:02:09 00:04:20
142324M14-15Koper Emil Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:11 00:02:11 00:04:22
1510332M16plusJuzeluk Jakub Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:17 00:02:17 00:04:34
33333K16plusBerezecka Anna Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:18 00:02:19 00:04:37
1611347M16plusFrodal Hans Arne Warszawa 00:02:19 00:02:19 00:04:39
173320M14-15Podborny Bartå‚Oiej Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:20 00:02:20 00:04:41
41323K14-15Harbuz Kamila Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:24 00:02:21 00:04:46
1812309M16plusNabradalik Dawid Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:23 00:02:24 00:04:48
51314K12-13Juzeluk Weronika Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:26 00:02:25 00:04:51
194325M14-15Kulczyå„Ski Kajetan Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:24 00:02:27 00:04:52
201305M10-11Muca Damian Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:25 00:02:30 00:04:56
215322M14-15Nieå›Cior Wojciech Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:25 00:02:31 00:04:56
222308M10-11ŻółKie Antoni Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:29 00:02:30 00:04:59
231373AM14plusMusielak Michaå‚ Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:02:31 00:02:33 00:05:04
244313M12-13Nizio Michaå‚ Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:31 00:02:36 00:05:07
253306M10-11Niewczas Szymon Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:36 00:02:33 00:05:09
62326K14-15Piwowarczyk Hanna Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:36 00:02:38 00:05:14
74327K16plusKowalczuk Natalia Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:36 00:02:38 00:05:15
266331M14-15Rã³Å¼Aniecki Jaroså‚Aw Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:35 00:02:41 00:05:17
81302K10-11Koper Zofia Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:39 00:02:41 00:05:20
92312K12-13ŁYsko Weronika Tomaszã³W Lubels MULKS GRUPA OSCAR 00:02:39 00:02:44 00:05:23
274300M10-11Weå‚Nicki Mateusz Warszawa FUNDACJA ŁYZWI 00:02:46 00:02:52 00:05:39
103311K12-13Puczen Gabriela Warszawa LEGIA 00:02:50 00:02:50 00:05:41
282362AM14plusSkolimowski Marek Warszawa - 00:02:50 00:02:51 00:05:41
111370AK14plusZwardoå„ Ewa Warszawa - 00:02:54 00:03:01 00:05:56
122374AK14plusMarkiewicz Maå‚Gorzata Piaseczno - 00:02:57 00:02:58 00:05:56
133380AK14plusWitek Boå¼Ena Warszawa 00:02:59 00:02:59 00:05:58
144372AK14plusBalcerzak Agnieszka Warszawa - 00:03:03 00:03:03 00:06:07
293369AM14plusRokita Mariusz Warszawa - 00:03:01 00:03:06 00:06:08
304364AM14plusPasznik Jerzy Warszawa-Wesoå‚ - 00:02:56 00:03:14 00:06:11
155371AK14plusWeå‚Nicka Magdalena Warszawa - 00:03:07 00:03:07 00:06:15
311357AM10-13Giba Dawid Supraå›L GIBA TEAM SUPRAÅ 00:03:06 00:03:09 00:06:16
161351AK10-13Mikoå‚Ajewska Ala Warszawa ROLLSCHOOL 00:03:09 00:03:07 00:06:17
176367AK14plusKoå‚Aczyå„ Marta Warszawa TN BIEGOWKI WESO? 00:03:11 00:03:13 00:06:25
182350AK10-13Szombara Zofia Warszawa LEGIA 00:03:19 00:03:21 00:06:41
193379AK10-13Babiel Lidia Warszawa I LOVE ROLKI 00:03:21 00:03:24 00:06:46
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera