ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
11324M31-40Witkowski Paweł Łajski WIELISZEW HERON TEAM02:39:4904:30 min/km04:54:4704:40 min/km
21389M41-50Bąk Jarek Stare Lipiny ZABIEGANY WOŁOMIN02:45:5204:40 min/km04:55:4204:41 min/km
32255M41-50Głogowski Piotr Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY02:48:3504:44 min/km05:02:3304:48 min/km
42108M31-40Zasępa Sebastian Józefosław TEAM ZABIEGANEDNI02:51:4104:50 min/km05:12:5904:58 min/km
53315M41-50Milewski Maciek Legionowo SAMOTNY WILK02:56:0404:57 min/km05:16:1305:01 min/km
61188M51-60Kupiński Cezary Wrocław SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM02:57:5505:00 min/km05:18:5105:03 min/km
74341M41-50Trzaskowski Dariusz Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM02:49:0804:45 min/km05:20:5205:05 min/km
85363M41-50Rusak Sławomir Radom BIEGIEM RADOM02:44:3004:38 min/km05:21:5505:06 min/km
96449M41-50Mańk Paweł Marki MARKOWI BIEGACZE03:00:1405:04 min/km05:22:2105:07 min/km
103405M31-40Fojud Tadeusz Pruszków WPRUNNING02:56:0004:57 min/km05:22:2505:07 min/km
112345M51-60Mąka Sławomir Ostrołęka STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA02:53:0104:52 min/km05:22:5705:07 min/km
124455M31-40Stępniak Rafał Ząbki MARKOWI BIEGACZE03:00:5905:05 min/km05:23:4805:08 min/km
137169M41-50Żuk Paweł Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE02:49:1804:46 min/km05:25:5105:10 min/km
141333M-do30Zielinski Maksymilian Luboń LUBONSKI KLUB BIEGACZA02:56:0104:57 min/km05:27:4405:12 min/km
158375M41-50Łaciak Marcin Warszawa MESMERIK RUNNERS02:50:0804:47 min/km05:31:3305:15 min/km
165421M31-40Drzewiecki Damian Piastów PUŁK REPREZENTACYJNY WP03:07:5505:17 min/km05:39:5305:23 min/km
176329M31-40Burzyński Sebastian Warszawa MPK WYBIEGANIE03:06:0605:14 min/km05:42:1505:25 min/km
182122M-do30Zgoda Mateusz Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY02:59:4905:03 min/km05:43:1605:26 min/km
197152M31-40Kłudkiewicz Tomasz Leszno DYSTANS LESZNO03:03:5405:10 min/km05:46:5305:30 min/km
209161M41-50Wróbel Tomasz Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN03:14:4405:29 min/km05:48:3605:32 min/km
218327M31-40Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR02:51:5904:50 min/km05:48:4505:32 min/km
2210464M41-50Wosiek Paweł Ostrowiec Święto OSTROBIEC03:04:4705:12 min/km05:51:0005:34 min/km
239244M31-40Kwiecień Marek Marki MARKOWI BIEGACZE03:13:0405:26 min/km05:54:5605:38 min/km
243334M-do30Łuszcz Piotr Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:09:5005:20 min/km05:56:5005:39 min/km
11331K41-50Hass-Kalita Joanna Kobyłka -03:07:2605:16 min/km05:58:4005:41 min/km
2511428M41-50Bukowski Michał Ostrołęka BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA03:11:0305:22 min/km05:59:2805:42 min/km
2610399M31-40Okulus Piotr Warszawa LEGION WARSZAWA03:04:1705:11 min/km05:59:3705:42 min/km
2712300M41-50Jeruć Łukasz Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE02:53:5404:53 min/km06:00:3405:43 min/km
2813157M41-50Kornatowski Andrzej Leszno DYSTANS LESZNO03:11:3705:23 min/km06:01:0405:43 min/km
2914472M41-50Napiórkowski Grzegorz Łomianki Dolne ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA03:05:4305:13 min/km06:03:1105:45 min/km
3015150M41-50Puścian Mariusz Rysie SSWISK03:05:0405:12 min/km06:03:4605:46 min/km
3111392M31-40Bashford Marcus Jesówka -03:06:2905:15 min/km06:04:1805:46 min/km
3216463M41-50Janowski Jacek Legionowo -03:03:5605:10 min/km06:05:1305:47 min/km
21425K31-40Foszner Katarzyna Łajski FIT-LINE FITNESS LEGIONOWO03:13:2005:26 min/km06:07:0405:49 min/km
334226M-do30Rusin Adrian Warszawa -03:09:5805:21 min/km06:08:1605:50 min/km
3417319M41-50Kozik Maciej Grodzisk Mazowieck -03:13:2905:27 min/km06:08:5305:51 min/km
355187M-do30Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA03:08:1705:18 min/km06:09:3505:51 min/km
3612476M31-40Głowacki Paweł Wierzbica SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL03:25:2005:47 min/km06:09:5505:52 min/km
3718240M41-50Goworek Piotr Kołobrzeg -03:09:1605:19 min/km06:10:0605:52 min/km
3819165M41-50Portacha Jarosław Wołomin ZABIEGANY WOŁOMIN03:14:1005:28 min/km06:11:4705:54 min/km
3913109M31-40Rzewuski Juliusz Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN03:16:5805:32 min/km06:12:5105:55 min/km
4020124M41-50Chojecki Paweł Zbuczyn ZBUCKI RUCH03:17:3705:34 min/km06:13:0005:55 min/km
4114183M31-40Garcia Jon Texas JAM03:19:0805:36 min/km06:13:0405:55 min/km
32160K31-40Jamska Roksana Łomianki BIEGAM NA TARCHOMINIE03:28:0705:51 min/km06:16:5205:58 min/km
423442M51-60Rams Tadeusz Wolbrom -03:29:2505:53 min/km06:17:5905:59 min/km
41340K51-60Kwiatkowska Renata Ożarów Mazowieck KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA03:21:1905:40 min/km06:19:3106:01 min/km
53125K31-40Stankiewicz Anna Czarny Las DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:28:5305:53 min/km06:20:4106:02 min/km
4315265M31-40Zubkiewicz Paweł Warszawa 198203:00:4205:05 min/km06:21:0906:03 min/km
441445M61plusSójka Paweł Warszawa -03:18:1505:35 min/km06:22:5506:04 min/km
4521170M41-50Pluszka Adam Warszawa VEGE RUNNERS03:30:2305:55 min/km06:23:0106:04 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera