ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019 sztafety

Wieliszew, 04-08-2019


Sztafety na mecie: 84

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKategoriaSztafeta MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
1187NORWPRUNNING
Dominik Berliński, Andrzej Miedziejewski, Sebastian Kieszek, Tomasz Wojenka
02:31:5904:16 min/km 04:26:23 04:13 min/km
2184MUNWETERANI RP SZTAFETA SŁUŻB SZTAFETA MUNDUROWYCH 2 OSOBOWA
Paweł Makarowski, Maciej Wojciechowski
02:26:2104:07 min/km 04:33:46 04:20 min/km
3241NORLIGA STARSZYCH DŻENTELMENÓW
Radek Gozdek, Wojtek Skory
02:33:5504:20 min/km 04:37:15 04:24 min/km
439NORBESTIE OCR LEGIONOWO
Jarek Kulik, Błażej Wojtczak, Krystian Maciejewski, Daniel Burdzy, Artur Burdzy, Paulina Pietrzak
02:42:3604:34 min/km 04:50:42 04:36 min/km
546NORWIELISZEW HERON TEAM
Robert Szkółka, Sebastian Jankowski, Marek Stasiorczyk, Rafał Brodel
02:42:5904:35 min/km 04:54:08 04:40 min/km
6518NORBRAVEHEARTS LEGIONOWO
Sław Nawrozidis, Artur Bartkowski, Marzena Piętka, Artur Nowak, Wiesław Łobejko, Krzysztof Sobota, Igor Glapiński
02:40:2804:31 min/km 04:58:07 04:43 min/km
7670NORRUNNERS CLUB WARSZAWA
Edyta Miesiak, Andrzej Godewski, Dominik Porada
02:46:2704:41 min/km 05:00:11 04:45 min/km
8730NORGRYGI I RADI
Radosław Kamiński, Grzegorz Włodarczyk
02:41:2004:32 min/km 05:01:20 04:46 min/km
9814NORBIEGAMPŁOCK TEAM
Grzegorz Wojtycki, Paweł Trzybiński, Roman Petrykowski, Wlodek Dziarnowski
03:05:3305:13 min/km 05:20:13 05:04 min/km
10938NORKONDOMINIUM WARSZAWSKOSOCHACZEWSKIE.
Tomasz Chmielewski, Marcin Kaźmierczak, Małgorzata Rutkowska
02:55:1204:56 min/km 05:21:40 05:06 min/km
111042NORŁAJSKI TEAM
Artur Miętek, Paweł Orliński
02:52:5904:52 min/km 05:24:17 05:08 min/km
121150NORMOCNO I SZYBKO
Maciej Koper, Kamil Słupecki, Konrad Tybuchowski , Anna Smolińska, Krystian Jurczyszyn
02:59:5605:04 min/km 05:26:55 05:11 min/km
1313SAMURZĘDNICY UG WIELISZEW
Magdalena Dobrowolska, Aleksandra Sobczak, Radosław Czekirda, Artur Sienkiewicz, Sławomir Jagnyziak, Agata Zielińska, Piotr Roze
03:09:2905:20 min/km 05:27:18 05:11 min/km
14128NORBEMOWO BIEGA
Dariusz Słowikowski, Monika Gańska-Karamon, Łukasz Stańczyk, Aleksandra Rosowicz, Edyta Patoleta, Agnieszka Siwczak, Katarzyna Jakubczyk
03:04:4505:12 min/km 05:29:11 05:13 min/km
151310NORBIEGACZE MAJĄ LEPIEJ
Artur Wronka, Marcin Prędki, Tomasz Orliński
03:07:3705:17 min/km 05:29:50 05:14 min/km
161473NORSTARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
Michał Zalewski, Krzysztof Modzelewski
03:08:4005:18 min/km 05:32:44 05:16 min/km
171516NORBIKE FUN LEGIONOWO
Sławek Furtak, Maciej Wieczorek, Robert Jankowski
03:25:1605:46 min/km 05:40:41 05:24 min/km
18167NOR#CZELADZBIEGA
Marek Bujak, Mariola Lassota-Bujak
03:06:2605:15 min/km 05:40:42 05:24 min/km
191778NORTEAM ZABIEGANEDNI 2
Marcin Dzideczek, Magdalena Wilk, Mateusz Lubański, Mariusz Miodzio Mioduszewski
03:08:0105:17 min/km 05:43:07 05:26 min/km
201855NORNOCNI EGZEKUTORZY
Piotr Wołoszyn, Łukasz Włodarski, Michał Przepiórka
03:17:0805:33 min/km 05:46:35 05:30 min/km
211964NORROZBIEGAMY NOWY DWÓR 2
Basia Sobczyk, Aleksandra Szczurowska, Anna Jaworek, Przemysław Tomaszek, Katarzyna Owczarek, Daniel Nowak, Beata Patalon
03:20:1305:38 min/km 05:48:10 05:31 min/km
222033NORHUSARIA RACE TEAM
Mariusz Taperek, Jakub Czarnecki, Wioleta Goszczyńska , Małgorzata Agata Fronczak, Marta Abramczyk, Damian Krysztofiak, Agnieszka Olszak
03:21:0205:39 min/km 05:48:54 05:32 min/km
232174NORSULEJÓWEK I PRZYJACIELE :)
Andrzej Fabisiak, Ewa Fabisiak, Marta Lemieszka, Katarzyna Marcinkiewicz
03:28:0005:51 min/km 05:49:48 05:33 min/km
242271NORRZEŹNICY I MIŚ
Igor Grzejdziak, Kamila Gala, Marta Idzikowska-Śledź, Konrad Pytka
03:17:3305:33 min/km 05:50:45 05:34 min/km
252363NORROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1
Katarzyna Stradza, Sebastian Kochanowski, Karol Bielec, Marcin Majewski, Andrzej Wanowski, Jarosław Czarnecki, Adam Korzeń
03:16:4605:32 min/km 05:51:40 05:34 min/km
262456NORPIĘĆDZIESIĄTPLUS
Jacek Wodyczko, Wojtek Chojecki, Piotr Iwanowski
03:17:1805:33 min/km 05:52:55 05:36 min/km
272562NORREMBERTÓW TEAM
Artur Mikołajczyk, Emilia Olędzka
03:11:0705:23 min/km 05:52:56 05:36 min/km
282690NORZABIEGANY WOŁOMIN
Michał Gera, Krzysztof Tlaga
03:16:5405:32 min/km 05:55:23 05:38 min/km
292753NORNASIELSK BASZTA TEAM
Jarosław Ruciński, Krzysztof Kołdziejczyk, Agnieszka Jankowska , Jolanta Rucińska, Grzegorz Lewandowski, Stanisław Łabęda, Łukasz Dalecki
03:21:2805:40 min/km 05:56:27 05:39 min/km
302845NORM.I.L.A. TEAM
Kazimierz Żurek, Urszula Żurek-Kucharska, Katarzyna Kondraciuk, Bogumiła Rososzczuk, Krzysztof Grzęda
03:17:1305:33 min/km 05:58:26 05:41 min/km
312975NORSZTAFETA CHTMO – 1
Zbigniew Wileński, Mariusz Karwowski, Dariusz Łoza, Tomasz Miernicki
03:11:3905:23 min/km 05:59:27 05:42 min/km
323067NORRUN@4@FUN
Magdalena Król, Tomasz Król, Michał Gawroński, Katarzyna Budnicka, Łukasz Kowalski, Urszula Bartecka-Matuszewska, Paweł Matuszewski
03:19:3005:37 min/km 06:00:15 05:43 min/km
333117NORBÓBR TŁUSZCZ 1
Waldemar Zdunek, Dariusz Gotowiec
03:10:0905:21 min/km 06:00:38 05:43 min/km
343291NORZDEZORIENTOWANI
Piotr Kula, Michał Kwiatkowski, Małgorzata Leonarska, Bogusława Dziedzic, Edyta Jakubczyk
03:17:5405:34 min/km 06:01:17 05:44 min/km
353366NORRUN TEAM NASIELSK
Hubert Skłucki, Lidia Pawlak, Anna Liszewska, Krzysztof Liszewski, Paweł Pichor
03:21:2905:40 min/km 06:02:55 05:45 min/km
36283MUNWETERANI RP
Marek Górnicki, Andrzej Idzikowski, Renata Ewa Górnicka, Krzysztof Grygo, Tomasz Chrapowicz, Małgorzata Dąbrowska , Dariusz Mazurek
03:10:0405:21 min/km 06:04:01 05:46 min/km
3725SAMSZTAFETA SAMORZĄDOWAĄDOWCY POWIATU LEGIONOWSKIEGO
Paweł Czyż, Piotr Choroś, Tomasz Talarski, Zbigniew Garbaczewski, Mariusz Śledziewski, Mirosław Kado, Izabela Kownacka
03:15:4105:30 min/km 06:05:52 05:48 min/km
383468NORRUNNERB
Maciej Trojanowski, Jarosław Kurkowski
03:16:0705:31 min/km 06:06:31 05:49 min/km
393551NORMPK WYBIEGANIE
Dominik Podgórski, Paweł Bernhard
03:11:4105:23 min/km 06:08:27 05:50 min/km
403631NORHERONKI
Magda Jabłonowska, Małgosia Wielgosz
03:22:5205:42 min/km 06:12:04 05:54 min/km
413765NORRR TEAM
Radosław Kisieliński, Radosław Markiewicz
03:10:2905:21 min/km 06:13:15 05:55 min/km
423852NORMY 4
Agnieszka Rutkowska, Anna Szymanek, Joanna Jóśk, Lidia Kobus-Dunaj
03:28:2305:52 min/km 06:13:21 05:55 min/km
433980NORUCHAL TEAM
Ewa Uchal, Leszek Kleiman, Krzysztof Grodek, Andrzej Gramann, Marcin Mączyński
03:27:4405:51 min/km 06:16:44 05:58 min/km
444012NORBIEGAM NA TARCHOMINIE (W SUPER DRUŻYNIE)
Andrzej Paziewski, Dariusz Frąckiewicz, Dorota Kosewska
03:26:2005:48 min/km 06:17:01 05:59 min/km
454123NORDZIEWCZYNY PZU
Agnieszka Myszkiewicz, Dorota Skibicka, Agnieszka Choma-Gaca, Dorota Szparaga
03:12:5305:26 min/km 06:17:13 05:59 min/km
464235NORICH TRZECH I ONA JEDNA
Łukasz Boszko, Radosław Fałatowicz, Marlena Fijalska, Radosław Fijalski
03:28:0505:51 min/km 06:18:10 06:00 min/km
474329NORGRABOSIE TEAM
Sara Grabowska-Tofel, Piotr Grabowski
03:23:3605:44 min/km 06:23:29 06:05 min/km
484440NORLEŚNE SZYCHY
Anna Tryniszewska, Anita Pilewska, Magdalena Maj, Joanna Miazek, Renata Piłat, Karolina Bohdanowicz, Eugeniusz Manczenko
03:32:0105:58 min/km 06:27:30 06:09 min/km
49344SAMŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWA
Paweł Bohdziewicz , Tomasz Pietrasiński, Piotr Bartoszewski, Mateusz Krogulec, Artur Gajowniczek, Ewelina Kordek
03:39:1206:10 min/km 06:27:46 06:09 min/km
504534NORI LOVE PRZYLESIE
Bożena Waszczyszyn, Urszula Górczak, Marek Szopiak, Katarzyna Szopiak, Ewelina Jagura-Rusek, Daniel Rzeszut
03:41:1106:13 min/km 06:29:51 06:11 min/km
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera