IV Rolkowisko: Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach i Puchar Warszawy - klasyk

Warszawa-Wesoła, 28.09.2019


Zawodnicy na mecie: 56

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
1156JuniorŻółkiewski Jan Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:52.840 00:02:50.008 00:05:42.848
2138SeniorPosiadała Arkadiusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:51.927 00:02:51.260 00:05:43.187
3215SeniorJanowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:55.080 00:02:49.993 00:05:45.073
4125Junior mł.Krajcer Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:10.142 00:02:52.523 00:06:02.665
511MłodzikBełz Szymon Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:03.426 00:03:04.016 00:06:07.442
6213Junior mł.Gumieniak Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:07.381 00:03:03.519 00:06:10.900
738Junior mł.Ferenc Jakub Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:07.744 00:03:03.266 00:06:11.010
8148Amator-MTaperek Robert Piaseczno TEAM NABIEGOWKACH 00:03:07.968 00:03:03.262 00:06:11.230
929Amator-MFijałkowski Grzegorz Myślenice TEAM NABIEGOWKACH 00:03:06.681 00:03:05.516 00:06:12.197
10235MłodzikOkniński Michał Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:14.510 00:03:08.514 00:06:23.024
11353SeniorFilipek Tomasz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:14.170 00:03:13.515 00:06:27.685
1237Amator-MDziuba Michał Radziejów TN BIEGÓWKI WESO 00:03:13.934 00:03:17.011 00:06:30.945
1152Amator-KWitek Katarzyna Warszawa-Wesoła TN BIEGÓWKI WESO 00:03:20.676 00:03:12.261 00:06:32.937
13459Junior mł.Sosnowski Emanuel Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:16.516 00:03:16.478 00:06:32.994
14319MłodzikKita Bartosz Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:15.842 00:03:18.263 00:06:34.105
15437MłodzikPietrak Kacper Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:20.288 00:03:20.506 00:06:40.794
16236JuniorOżarowski Kamil Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:26.586 00:03:15.768 00:06:42.354
17420Amator-MKołodziejczyk Tomasz Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:25.193 00:03:24.025 00:06:49.218
18534Amator-MNowicki Paweł Laski TN BIEGÓWKI WESO 00:03:26.023 00:03:27.014 00:06:53.037
19617Amator-MKaczyński Kamil Przasnysz TEAM NABIEGOWKACH 00:03:23.567 00:03:31.228 00:06:54.795
2247Amator-KSzwed Patrycja Siedlce TN BIEGÓWKI WESO 00:03:30.684 00:03:27.519 00:06:58.203
20532MłodzikNieścior Wojciech Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:34.490 00:03:32.269 00:07:06.759
3124DziewczynkiKrajcer Dominika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:37.490 00:03:36.527 00:07:14.017
21531Junior mł.Nabrdalik Dawid Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:35.572 00:03:38.753 00:07:14.325
22742Amator-MSadaj Hubert Iwaniska - 00:03:35.450 00:03:41.465 00:07:16.915
23110ChłopcyGiba Dawid Supraśl HUBAL BIAŁYSTOK 00:03:46.059 00:03:33.269 00:07:19.328
24243ChłopcySobiczewski Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:44.480 00:03:35.030 00:07:19.510
4362Amator-KByrtus Barbara Istebna TEAM NABIEGOWKACH 00:03:41.185 00:03:41.508 00:07:22.693
25444SeniorStaręga Grzegorz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:46.009 00:03:36.735 00:07:22.744
5140Juniorka mł.Prokurat Rozalia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:46.878 00:03:36.021 00:07:22.899
26333ChłopcyNizio Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:44.509 00:03:39.029 00:07:23.538
6427Amator-KKujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:45.835 00:03:48.021 00:07:33.856
7245DziewczynkiStaręga Iga Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:49.694 00:03:52.504 00:07:42.198
812SeniorkaBielecka Anna Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:53.658 00:03:51.763 00:07:45.421
2746ChłopcyChomka Igor Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:54.510 00:03:53.288 00:07:47.798
9357DziewczynkiPawilcz Aleksandra Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:03:57.251 00:03:53.252 00:07:50.503
28846Amator-MSuszczyński Wojciech Warszawa MT SPORT 00:03:55.937 00:03:59.008 00:07:54.945
10126MłodziczkaKuć Karolina Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:52.697 00:04:04.512 00:07:57.209
29555ChłopcyŻółkiewski Antoni Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:59.526 00:03:58.271 00:07:57.797
11223Juniorka mł.Kowalczuk Natalia Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:04:04.441 00:03:54.507 00:07:58.948
12441DziewczynkiRadomyska Klaudia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:02.463 00:03:56.755 00:07:59.218
13516DziewczynkiJuzeluk Weronika Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:04:08.257 00:04:01.003 00:08:09.260
30658ChłopcyTumiel Mateusz Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:04:16.752 00:04:08.995 00:08:25.747
14228MłodziczkaŁugowska Maja Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:26.946 00:03:59.016 00:08:25.962
15512Amator-KGórska Aneta Laski TN BIEGÓWKI WESO 00:04:11.953 00:04:17.525 00:08:29.478
1633MłodziczkaBielecka Weronika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:19.952 00:04:18.766 00:08:38.718
17629Amator-KMarczuk Anna Warszawa-Wesoła TN BIEGÓWKI WESO 00:04:23.945 00:04:19.776 00:08:43.721
18754Amator-KZych Aneta Warszawa TN BIEGÓWKI WESO 00:04:24.947 00:04:19.525 00:08:44.472
19618DziewczynkiKarwowska Wiktoria Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:33.444 00:04:11.260 00:08:44.704
20450MłodziczkaWięcławek Martyna Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:04:23.969 00:04:23.765 00:08:47.734
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera