IV Rolkowisko: Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach i Puchar Warszawy - łyżwa

Warszawa-Wesoła, 28.09.2019


Zawodnicy na mecie: 67

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11167JuniorŻółkiewski Jan Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:19.916 00:02:22.928 00:04:42.844
21174SeniorNeumann Michał Warszawa AZS AWF KATOWICE 00:02:28.881 00:02:18.743 00:04:47.624
32154SeniorPosiadała Arkadiusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:33.353 00:02:20.566 00:04:53.919
41141Junior mł.Krajcer Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:28.744 00:02:26.501 00:04:55.245
52130Junior mł.Gumieniak Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:33.256 00:02:33.857 00:05:07.113
63128Junior mł.Ferenc Jakub Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:35.048 00:02:32.789 00:05:07.837
71122MłodzikBełz Szymon Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:33.723 00:02:35.210 00:05:08.933
82151MłodzikOkniński Michał Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:36.207 00:02:34.465 00:05:10.672
93132SeniorJanowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:37.050 00:02:35.752 00:05:12.802
101105Amator-MGiba Krzysztof Supraśl HUBAL BIAŁYSTOK 00:02:43.700 00:02:37.244 00:05:20.944
113153MłodzikPietrak Kacper Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:43.793 00:02:39.729 00:05:23.522
122103Amator-MFijałkowski Gzegorz Myślenice TEAM NABIEGOWKACH 00:02:43.961 00:02:41.063 00:05:25.024
133108Amator-MKobryń Jan Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESO 00:02:45.043 00:02:43.503 00:05:28.546
11119Amator-KSzwed Patrycja Siedlce TN BIEGÓWKI WESO 00:02:47.346 00:02:44.569 00:05:31.915
144113Amator-MŁacek Jan Jaworzynka TEAM NABIEGOWKACH 00:02:49.801 00:02:43.501 00:05:33.302
152152JuniorOżarowski Kamil Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:50.276 00:02:43.811 00:05:34.087
164136MłodzikKita Bartosz Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:47.925 00:02:47.608 00:05:35.533
174145SeniorFilipek Tomasz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:55.903 00:02:41.502 00:05:37.405
184171Junior mł.Sosnowski Emanuel Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:02:52.751 00:02:46.005 00:05:38.756
191160ChłopcySobiczewski Maciej Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:53.235 00:02:45.560 00:05:38.795
205112Amator-MKulik Paweł Siedlce LENIWCE.PL 00:02:53.459 00:02:47.917 00:05:41.376
216120Amator-MTaperek Robert Piaseczno TEAM NABIEGOWKACH 00:02:54.060 00:02:47.824 00:05:41.884
227110Amator-MKrajcer Piotr Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:52.031 00:02:49.961 00:05:41.992
232129ChłopcyGiba Dawid Supraśl HUBAL BIAŁYSTOK 00:02:56.470 00:02:50.471 00:05:46.941
21123SeniorkaBielecka Anna Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:02:58.507 00:02:54.090 00:05:52.597
245149MłodzikNieścior Wojciech Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:58.506 00:02:56.399 00:05:54.905
31156Juniorka mł.Prokurat Rozalia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:01.972 00:02:53.820 00:05:55.792
41157DziewczynkiRadomyska Klaudia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:01.483 00:02:58.826 00:06:00.309
253166ChłopcyŻółkiewski Antoni Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:03.479 00:02:57.465 00:06:00.944
52140DziewczynkiKrajcer Dominika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:01.734 00:03:00.219 00:06:01.953
265161SeniorStaręga Grzegorz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:06.219 00:02:57.462 00:06:03.681
278107Amator-MKaczyński Kamil Przasnysz TEAM NABIEGOWKACH 00:03:04.975 00:03:04.070 00:06:09.045
284147ChłopcyMuca Damian Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:09.460 00:03:00.746 00:06:10.206
63133DziewczynkiJuzeluk Weronika Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:10.223 00:03:01.497 00:06:11.720
299102Amator-MDziuba Michał Radziejów TN BIEGÓWKI WESO 00:03:11.716 00:03:00.262 00:06:11.978
305150ChłopcyNizio Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:08.732 00:03:08.253 00:06:16.985
316163ChłopcySzewczak Aleksander Warszawa UKS G8 WARSZAWA 00:03:10.507 00:03:09.245 00:06:19.752
325148Junior mł.Nabrdalik Dawid Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:13.042 00:03:08.010 00:06:21.052
71142MłodziczkaKuć Karolina Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:09.961 00:03:11.245 00:06:21.206
84162DziewczynkiStaręga Iga Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:14.254 00:03:12.020 00:06:26.274
92139Juniorka mł.Kowalczuk Natalia Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:22.253 00:03:15.497 00:06:37.750
105131DziewczynkiHucik Lena Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:19.988 00:03:20.228 00:06:40.216
3310101Amator-MCzarnecki Tadeusz Warszawa SKIMAZ TEAM WARSZ 00:03:22.249 00:03:19.581 00:06:41.830
347126ChłopcyChomka Igor Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:23.984 00:03:18.001 00:06:41.985
116155DziewczynkiProkurat Jagoda Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:26.473 00:03:15.566 00:06:42.039
122164MłodziczkaWięcławek Martyna Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:29.572 00:03:17.980 00:06:47.552
133146MłodziczkaŁugowska Maja Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:33.722 00:03:15.751 00:06:49.473
358138ChłopcyKowalczuk Dominik Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:25.759 00:03:30.218 00:06:55.977
369168ChłopcyBuława Nikodem Warszawa UKS G-8 BIELANY 00:03:31.452 00:03:27.229 00:06:58.681
376159MłodzikSavchuk Maksym Warszawa G-8 00:03:35.581 00:03:24.464 00:07:00.045
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera