IV Rolkowisko - rolki i wrotki 1100 m

Warszawa-Wesoła, 28.09.2019


Zawodnicy na mecie: 63

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
11333M16plusZŻółkiewski Jan Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:01:54.890 00:01:54.252 00:03:49.142
22309M16plusZGumieniak Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:01:57.497 00:01:56.259 00:03:53.756
33307M16plusZFerenc Jakub Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:01.402 00:01:56.709 00:03:58.111
44326M16plusZSapijaszko Łukasz Warszawa UKS STARTOWA 00:01:59.501 00:02:01.000 00:04:00.501
51300M14-15ZBełz Szymon Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:04.253 00:02:02.988 00:04:07.241
62315M14-15ZKita Bartosz Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:07.755 00:02:05.297 00:04:13.052
71320M12-13ZMuca Damian Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:19.503 00:02:22.986 00:04:42.489
83396M14-15ZNieścior Wojciech Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:02:26.490 00:02:25.737 00:04:52.227
91331M10-11ZWełnicki Mateusz Warszawa FUNDACJA ŁYŻWIA 00:02:28.755 00:02:25.555 00:04:54.310
11329K10-11ZSyguła Sandra Tomaszów Mazowiec - 00:02:28.012 00:02:30.256 00:04:58.268
102322M12-13ZNizio Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:29.004 00:02:29.392 00:04:58.396
21313K12-13ZJuzeluk Weronika Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:35.257 00:02:24.449 00:04:59.706
32348K10-11ZDzienisiewicz Wiktoria Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:30.495 00:02:32.057 00:05:02.552
43305K10-11ZDanielkiewicz Julia Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:31.118 00:02:33.023 00:05:04.141
115308M16plusZGruszka Jakub Warszawa - 00:02:30.508 00:02:33.755 00:05:04.263
54330K10-11ZSzombara Zofia Warszawa LEGIA WARSZAWA 00:02:33.753 00:02:32.227 00:05:05.980
62314K12-13ZKawka Sandra Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:33.594 00:02:32.551 00:05:06.145
73340K12-13ZOlszuk Otylia Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:35.757 00:02:32.052 00:05:07.809
81310K14-15ZGzyl Katarzyna Józefów WILKI OTWOCK 00:02:32.844 00:02:35.257 00:05:08.101
92332K14-15ZWięcławek Martyna Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:39.003 00:02:31.765 00:05:10.768
105311K10-11ZHucik Lena Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:35.468 00:02:35.400 00:05:10.868
114342K12-13ZGodlewska Karolina Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:38.253 00:02:33.011 00:05:11.264
126334K10-11ZKosiacka Antonina Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:37.110 00:02:35.058 00:05:12.168
135338K12-13ZLejba Kinga Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:36.504 00:02:37.047 00:05:13.551
147306K10-11ZDymkowska Urszula Warszawa LEGIA WARSZAWA 00:02:38.416 00:02:35.292 00:05:13.708
158319K10-11ZMikołajewska Alicja Warszawa ROLLSCHOOL 00:02:40.007 00:02:41.753 00:05:21.760
169301K10-11ZBlinow Julia Otwock LEGIA WARSZAWA 00:02:40.877 00:02:40.953 00:05:21.830
171374K16plusAZwardoń Ewa Warszawa BUXIDA TEAM 00:02:41.130 00:02:41.562 00:05:22.692
1810323K10-11ZPiszczadowska Małgorzata Otwock WILKI OTWOCK 00:02:39.997 00:02:43.698 00:05:23.695
122335M10-11ZBuza Jakub Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:41.500 00:02:42.541 00:05:24.041
136321M16plusZNabrdalik Dawid Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:02:54.745 00:02:29.792 00:05:24.537
143399M10-11ZPrzemysław Kocan Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:43.020 00:02:43.347 00:05:26.367
151375M16plusAZwardoń Michał Warszawa BUXIDA TEAM 00:02:39.933 00:02:48.048 00:05:27.981
164337M10-11ZGrzelak Andrzej Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:45.759 00:02:42.787 00:05:28.546
1911318K10-11ZMazur Olga Otwock WILKI OTWOCK 00:02:48.289 00:02:45.051 00:05:33.340
172372M16plusASzombara Michał Warszawa - 00:02:47.002 00:02:54.002 00:05:41.004
2012312K10-11ZJabłońska Marianna Warszawa LEGIA WARSZAWA 00:02:50.113 00:02:51.048 00:05:41.161
185395M10-11ZTomiczak Wojciech Grodzisk Maz. UKS SPARTA 00:02:47.937 00:02:53.301 00:05:41.238
191363M12-13APaluch Daniel Warszawa I LOVE ROLKI WARS 00:02:47.418 00:02:54.542 00:05:41.960
206345M10-11ZMamcarz Mateusz Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:51.927 00:02:52.000 00:05:43.927
211378K12-13AGłówka Emilia Warszawa TN BIEGÓWKI WESO 00:02:52.004 00:02:52.748 00:05:44.752
2213398K10-11ZDomagała Nikola Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:02:56.080 00:02:53.807 00:05:49.887
232360K16plusAMilde Katarzyna Warszawa - 00:03:00.688 00:02:50.024 00:05:50.712
2414324K10-11ZPożoga Ida Otwock WILKI OTWOCK 00:02:56.013 00:02:59.309 00:05:55.322
213317M12-13ZKowalczuk Dominik Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCA 00:03:01.133 00:02:55.006 00:05:56.139
2515397K10-11ZMamcarz Martyna Grodzisk Mazowieck UKS SPARTA 00:03:01.073 00:03:02.001 00:06:03.074
2616302K10-11ZBrasse Maja Warszawa ROLLSCHOOL 00:02:57.008 00:03:09.001 00:06:06.009
276303K12-13ZChudzik Kinga Otwock WILKI OTWOCK 00:03:09.156 00:02:58.304 00:06:07.460
282350K12-13ABabiel Lidia Warszawa I LOVE ROLKI 00:03:11.597 00:03:04.708 00:06:16.305
291356K10-11AJablonska Nadia Warszawa I LOVE ROLKI 00:03:05.012 00:03:11.811 00:06:16.823
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera