Welders Piwna Mila 2019

Rudy, 29.09.2019


Zawodnicy na mecie: 43, kobiety: 4, mężczyźni: 39

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF





MiejsceNumerNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr
1604Chomik Rafał Gliwice WAY2CHAMP 00:07:26 12.9 km/h
2671Kozakiewicz Krzysztof Rybnik - 00:08:24 11.43 km/h
3639Sroczyński Dariusz Gliwice - 00:08:48 10.89 km/h
4624Kupijaj Marcin Knurów SOCIOS SILESIA 00:08:54 10.77 km/h
5643Zakrzowski Krzysztof Jaworzno - 00:09:12 10.42 km/h
6626Osiński Łukasz Bytom - 00:09:13 10.41 km/h
7649Rybak Remigiusz Ruda Śląska - 00:09:15 10.38 km/h
8666Węglarz Czesław Kędzierzyn-Koźle MULTI FIT 00:09:33 10.04 km/h
9641Jezior Bartosz Gliwice KUTOUAKI 00:09:50 9.75 km/h
10628Szendzielorz Marcin Knurów SOCIOS SILESIA 00:10:17 9.33 km/h
11674Twardzik Dariusz Rzuchów 00:10:20 9.28 km/h
12610Przybyla Amadeusz Racibórz EKO-OKNA RUNNERS 00:10:20 9.28 km/h
13625Adamiak Kuba Zabrze - 00:10:22 9.25 km/h
14663Wilk Andrzej Gliwice - 00:10:37 9.04 km/h
15637Nawrat Mirosław Zabrze - 00:10:44 8.94 km/h
16675Wrzeszcz Krzysztof Ruda Śląska 00:10:48 8.88 km/h
17672Sroczyński Sebastian Gliwice - 00:10:49 8.87 km/h
1667Fliegert Ewa Rybnik CHEMIKA RYBNIK 00:11:16 8.52 km/h
18605Kołodziej Jarek Rachowice WIECZNIE WCZORAJSI 00:11:19 8.48 km/h
19668Saferna Przemysław Gliwice - 00:11:22 8.45 km/h
20652Keller Arkadiusz Rybnik - 00:11:36 8.27 km/h
2653Keller Blanka Rybnik - 00:11:36 8.27 km/h
21630Marczyk Łukasz Gliwice - 00:11:46 8.16 km/h
22642Żydak Kamil Gliwice KUTOUAKI 00:11:46 8.16 km/h
23651Gliński Piotr Sierakowice ZŁOCISTY NEKTAR 00:12:00 7.99 km/h
24655Moneta Mateusz Racibórz - 00:12:04 7.95 km/h
25664Skotnicki Paweł Gliwice - 00:12:07 7.91 km/h
26627Marcinkiewicz Łukasz Bytom - 00:12:08 7.91 km/h
3644Koziarz Katarzyna Jaworzno - 00:12:13 7.85 km/h
27650Moskwa Przemysław Tychy WKURW_TEAM 00:12:15 7.83 km/h
28638Olszok Arnold Bytom - 00:12:25 7.73 km/h
29661Krupiński Patryk Bytom LUBIMY KEBABY 00:12:28 7.69 km/h
30608Burda Andrzej Racibórz EKO-OKNA RUNNERS 00:12:29 7.68 km/h
31658Duda Paweł 47-430 Rudy C2H5OH TEAM 00:12:44 7.54 km/h
32659Wolf Daniel Rudy C2H5OH TEAM 00:12:46 7.51 km/h
4645Grabowska Ewa Jaworzno - 00:12:49 7.49 km/h
33634Warzecha Szymon Sierakowice - 00:12:59 7.39 km/h
34670Deszert-Kłosows Mateusz Sosnowiec - 00:13:06 7.32 km/h
35603Tates Dawid Sierakowice ZŁOCISTY NEKTAR 00:13:31 7.1 km/h
36669Wrzesiński Przemek Sierakowice ZŁOCISTY NEKTAR 00:13:32 7.09 km/h
37665Dziura Arkadiusz Gliwice GLIWICE 00:13:54 6.9 km/h
38635Krawczyk Paweł Gliwice ALKOTER 00:15:23 6.24 km/h
39673Magiera Paweł Gliwice GASTROTESTER 00:15:41 6.12 km/h
1   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera