Oprawa filmowa Twojej imprezy?

Tworzysz dzieło swojego życia, od miesięcy planujesz datę imprezy, dogadujesz się ze sponsorami, gminą lub miastem, ogarniasz swoją stronę www, pilnujesz social medii, sprawdzasz czy fotograf ma wolny termin i szukasz pomiaru czasu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Ale zapominasz o jednej sprawie.

Film z imprezy.

W dzisiejszych czasach relacja filmowa to bardzo ważny element układanki jakim jest impreza sportowa. Dzięki zestawieniu foto i film możesz być pewny, że zawodnicy, którzy wystartowali jeszcze długo po zakończeniu imprezy będą ją wspominali udostępniając w social mediach wszystko co związane jest z Twoją ciężką pracą. A to oznacza, że wygenerowane zasięgi przełożą się na większą liczbę zawodników w przyszłym roku.

Dlatego, jeżeli chcesz:

  • pokazać emocje jakich dostarczyłeś zawodnikom
  • pokazać okoliczności przyrody lub architektury, w których startowali zawodnicy
  • zdobyć materiał filmowy na zajawkę kolejnej edycji
  • promować swoje wydarzenie w mediach

To jesteś w dobrym miejscu.

Jakie są koszta?

Za 2 minutowy film z imprezy sportowej na terenie województwa mazowieckiego zapłacisz 1800zł. W tej kwocie znajduje się filmowanie kamerą oraz filmowanie dronem. Nagrany materiał zostanie przechowany w naszej bazie. Dzięki temu będzie można go wykorzystać do zmontowania klipu promocyjnego na kolejną edycję Twojego eventu sportowego.

Zobacz jak wyglądają przykładowe realizacje naszych biegów:

Bieg Hutnika

Bieg Hutnika – bieg przeszkodowy, który na początku cieszył się zainteresowaniem 100 zawodników, aby po 3 latach stać się największym biegiem industrialnym w Europie z 300 zawodnikami na starcie.

Ultramaraton Powstańca

Ultramaraton Powstańca – ultramaraton, który biegnie przez mała gminę w województwie mazowieckim. Na początku był ideą lokalną, która po kilku latach zyskać zasięgi w całej Polsce.

Triathlon Stryków

poza tym, że Stryków jest centrum logistycznym Polski to dodatkowo odbywa się tam jeden z ciekawszych triathlonów, którego trasa biegnie po pięknych terenach powiatu zgierskiego.

Gravel po Łódzku

szalona imprezy szalonego organizatora, który z roku na rok zwiększył ilość zawodników na starcie o 300%. To był efekt efektownej trasy oraz promocji w mediach.

Niech Twoja wyobraźnia przejdzie w tryb marzeń i stworzy wizję zawodów sportowych o zasięgu ogólnopolskim z ogromną ilością zadowolonych i zaspokojonych mentalnie zawodników.

Co teraz?

Potwierdź chęć nagrania zawodów. Jeżeli chcesz omówić szczegóły lub masz pytania to:

Do zobaczenia na trasie!

Kategorie: Blog